Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

ARiMR: Wsparcie rynku produktów pszczelich

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) informuje na swojej stronie, że Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przyjmuje wnioski o refundację kosztów poniesionych w roku pszczelarskim 2021 w ramach działań: „Zakup pszczół” oraz „Zakup sprzętu pszczelarskiego”. Wydatki z tego tytułu muszą być poniesione do 31 lipca br. Pomoc z tych dwóch działań udzielana jest w ramach mechanizmu "Wsparcie rynku produktów pszczelich”. Termin składania kompletnych wniosków został wydłużony do 31 sierpnia br.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa informuje, że podmiotami uprawnionymi do uczestnictwa w ramach mechanizmu Wsparcie Rynku Produktów Pszczelich na lata 2020-2022 są:
• związki pszczelarskie,
• stowarzyszenia pszczelarzy,
• zrzeszenia pszczelarzy,
• spółdzielnie pszczelarskie,
• grupy producentów rolnych – w zakresie działalności pszczelarskiej.

Każdy uczestnik mechanizmu „Wsparcie Rynku Produktów Pszczelich” powinien posiadać nadany numer identyfikacyjny w systemie ewidencji producentów lub wystąpić o jego nadanie do kierownika biura powiatowego ARiMR właściwego ze względu na miejsce zamieszkania lub siedzibę Wnioskodawcy.

Od sezonu 2019/2020 refundacji podlegają koszty poniesione na realizację następujących działań:
• przeprowadzenie szkoleń i konferencji;
• zakup sprzętu pszczelarskiego;
• zakup leków do zwalczania warrozy;
• zakup urządzeń do prowadzenia gospodarki wędrownej;
• zakup pszczół;
• wykonanie analiz jakości miodu.

Szczegółowe wymagania dla projektów oraz aktualne formularze (w zależności od rodzaju planowanego działania) zamieszczone zostały w Warunkach udziału w mechanizmie ,,Wsparcie rynku produktów pszczelich” na lata 2020-2022 opublikowanych na stronie internetowej ARiMR www.arimr.gov.pl oraz udostępnionych na stronie internetowej KOWR www.kowr.gov.pl . Osoby zainteresowane z naszego powiatu, które nie złożyły jeszcze wniosków zapraszamy do odwiedzenia tych właśnie stron.

AK, ARiMR

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

17
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-07-14 18:34:55
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: największego wsparcia udzielili przymusowo polscy podatnicy dla partii Kaczyńskiego na zakup lokalnych mediów przez nasz wspólny Orlen - to oczywiście karygodny przekręt i bandycka zagrywka, za którą odpowiedzialność już niedługo poniesie nie tylko Obajtek
2021-07-14 18:36:48
Po Prostu: bo im się należało, po prostu
2021-07-14 19:06:05
marat: A jak Wy nazwiecie swoją działalność, którą dopuszczacie się w swoich komentarzach na portalu OX? Jak po prostu tę działalność ocenicie? krzy-sio+sran-dus+pozostałe osoby w różnych wcieleniach, włącznie z tymi kradzionymi.
2021-07-14 19:25:17
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Pierwszy wpis to robota trolla srandka który skopiował konta dodając SPACJĘ przed nazwą. A z czego niby PO się finansowało?
2021-07-14 19:31:14
censor: Wypowiedź z 2021-07-14 18:34:55 to nieudolna próba podszywania się pod innych czytelników tego portalu, przez powyżej wymienionego trolla, w celu ich deprecjonowania, epatowania nienawistnymi treściami, szkalowania, pomawiania i dezinformowania innych czytelników, jak możemy zauważyć. Za tym procederem stoją dobrze nam znani nienawistnicy, którzy stosują różne hejterskie metody, które nie zostały jeszcze w Polsce wpisane do Kodeksu Karnego.
2021-07-14 19:49:47
HEJT!STOP! : Nie ma zgody na publiczne rozpowszechnianie nienawiści i nie ma przyzwolenia na stosowanie hejterskich metod i praktyk, nawet jeżeli tego rodzaju patologie bywają tolerowane przez poszczególne redakcje.
2021-07-14 20:38:49
: donuś ty już chyba sam nie wiesz ile masz tych kont, ze 20?... to już nawet ten idiota daniel czy jeleń BEZ SPACJI powyżej tylko do paru się ograniczył
2021-07-14 21:06:20
marat: Już sobie nie założysz kolejnego hejterskiego konta przy zastosowaniu SPACJI, krzy-sio+sran-dus+fortepatrycjuszu+ pozostałe osoby w różnych wcieleniach, włącznie z tymi kradzionymi.
2021-07-15 01:55:01
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Powiedz ty mi tak naprawdę waldek za co ty mnie tak nienawidzisz?
2021-07-15 08:37:09
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: do TROLLA BEZ SPACJI danielka powyżej - masz zbyt wysokie mniemanie o sobie, twoje posty budzą odrazę i niesmak, i wstyd dla redakcji że takiego zatrudniała
2021-07-15 09:35:13
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Konkrety bo zalatuje zwykłą zawiścią i patologią. Może dlatego ciebie wszyscy mają za wysokie mniemanie i powinni ci mówić sierżant dojlicjant śiegoń
2021-07-15 16:08:01
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: UWAGA NA TROLLA BEZ SPACJI o nicku i obrazku podobnych do moich - danielek ma dziś imieniny to ma przynajmniej pretekst, się jak zwykle nawali i znowu będzie klikał po nocach -kiedyś publikował na ox sprawozdania z rowerowych wycieczek jako "daniel3ttt" i był nieszkodliwy, ale odkąd zaczął hejterską działalność pod obecnym nickiem odbiło mu kompletnie - redakcja ox.pl już dawno przestała z nim współpracować, a on sam realizuje się teraz w opluwaniu każdego kto się nie zgadza z jego pro-PiSowskimi poglądami, typowy kundelek władzy - w końcu się od nas ODPIPIENI, oby jak najszybciej
2021-07-15 17:33:37
Pogromca pogromców i cwaniaczków: Masz zły kalendarz zawistny sierżancie dojlicjancie Śiegoń. Tak samo złe informacje. Z zawiści podrobiłes konto i teraz opluwasz innych. Upomonano cie za wulgarne i chamskie wpisy ale ty zamiast wziąść sobie to do świadomości zacząłeś atakować. Oczerniasz innych nie mając żadnych dowodów. Przypisujesz innym nieprawdziwe historie. Ale pamiętaj twoje wpisy zostaną wykorzystane przeciwko tobie. I nie ważne jakie plecy masz w Redakcji.
2021-07-16 05:59:36
: Partyjny aparat przy Korycie+, ptasie móżdżki i zakute baranie łby z dyplomami po Wyższej Szkole Kurwizji powtarzają jak mantrę hasło "TO WINA TUSKA" z nadzieją, że przykryje ono jedną po drugiej kolejne złodziejskie, polityczne czy dyplomatyczne afery PiS-owskiej władzy - wytykanie palcem Tuska i PO to jedyny ich argument, kiedy mówi się o ewidentnym nepotyzmie, oszustwach, nieudolności, niekompetencji, nadużyciach, arogancji, bezczelności, przekrętach, złodziejstwie, bolszewickim bezprawiu, czy faktycznej dyktaturze PiS-owskiej władzy z Kaczyńskim na czele. Zaślepieni, bezrozumni, jeszcze pretensje mają kiedy im na to zwracać uwagę. To oni są naszym narodowym nieszczęściem. 1/3 partyjnych PiS-owskich pasożytów, piców na wodę po WSK, moherowych półgłówków z toruńskiego magla. 1/3, która obrobiła dupy wszystkim Polakom na całym świecie, na pokolenia.
2021-07-16 06:24:42
: Od dawna nie głosowałem na PO, "podpadli" mi przy ACTA i akcji z dopalaczami - teraz tamte ich wpadki wyglądają wręcz śmiesznie niepoważnie przy skandalicznych wyczynach PiS. Każdy z poprzednich rządów w porównaniu z tą barbarzyńską zgrają nieudaczników, zakłamanych złodziei i cynicznych oszustów wręcz błyszczy, każdemu można przypisać osiągnięcia wielkie i wspaniałe, podczas gdy rządy PiS to jedno wielkie pasmo afer, porażek, kłamstw, złodziejstwa. Tak, teraz przyszłość nasza i naszych dzieci w rękach Donalda Tuska i Szymona Hołowni, to oni przewodzą dziś sile większości Polek i Polaków którzy mają już pełną rzić bolszewików i złodziei z PiS. Smutne jest to, że jako naród po 6 latach rządów PiS i paru wygranych przez nich wyborach mamy już niestety opinię, zwłaszcza w Europie, zszarganą na pokolenia. Przerajfurzyli, zdewastowali dorobek Solidarności, Wałęsy, JP II, wolnościowego zrywu końca lat '80-tych , słynnego polskiego "okrągłego stołu", ta nowa Targowica PiS i biskupów katolickich pogrążyła Polskę na długie lata - i za to, nie tylko dla zwykłej przyzwoitości i sprawiedliwości, ale dla następnych pokoleń jako memento i naukę, jedni i drudzy będą musieli zapłacić.
2021-07-16 18:36:54
marat: Czego jeszcze nie skopiujesz z neta i sobie nie przypiszesz?
2021-07-17 06:20:31
 Pogromca pogromców i cwaniaczków: gaz znowu drożeje, tym razem o ponad 12% - to dla opamiętania dla tych, którzy wciąż wierzą, że złodzieje z PiS coś "DAJĄ"
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: