Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Andropauza w Skoczowie

W pewnym wieku, pewne sprawy wyglądają zupełnie inaczej. Co może robić piątka dojrzałych mężczyzn w sanatorium rodem z PRL-u? Może dużo, zwłaszcza na przekór swojemu wrogowi doktorowi ZUS-owi. Jednak głównym tematem rozmów są… kobiety. „Andropauza”, czyli zdecydowana odpowiedź na „Klimakterium” już w październiku w Miejskim Centrum Kultury – Sala Pod Pregazem – w Skoczowie. Bilety można kupić już dziś.


Głośny spektakl „Klimakterium” Elżbiety Jodłowskiej do dziś w całej Polsce ma rzeszę swoich wiernych fanów. Toteż nie dziwne, że na głos pewnych pań, w pewnym wieku, przedstawionych w krzywym zwierciadle, nie mogli pozostać głusi mężczyźni. Tak powstała „Andropauza”-  komedia Jana Jakuba Należytego.

„Andropauza” to opowieść o tym co boli mężczyzn, którzy swojego stanu w pewnym wieku nie  mogą sobie wybaczyć. Zwłaszcza, że i kobiety, i andropauzy mężczyzna nigdy nie zrozumie. A żyć trzeba!
W znakomitej obsadzie widzowie zostaną zabrani w świat sanatoryjnej rzeczywistości – zabiegów, walki samym z sobą, dancingów i opowieści, czasem o bardzo barwnej treści…


W role kuracjuszy wcielają się (w podwójnej obsadzie) Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Beja-Zaborski, Piotr Skarga i Michał Pietrzak. A głosu Zbigniewowi Wodeckiemu użycza Zbigniew Wodecki.


Ten spektakl trzeba zobaczyć! Bilety można kupić codziennie (pon-pt) w Galeryjce Miejskiej ARTadres ul. Rynek 18 w Skoczowie. Kosztują 80 zł. Spektakl odbędzie się w Miejskim Centrum Kultury w Skoczowie – Sala pod Pegazem ul. Targowa 26, 23 października(niedziela) o godz. 18.00.


Portal Śląska Cieszyńskiego objął to wydarzenie swoim patronatem prasowym. Zobacz więcej na oficjalniej stronie internetowej spektaklu www.andropauza.info


KOD

 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: