Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Alkomat ze środków budżetowych Jaworza

W czwartek 06 grudnia 2018 r. przedstawiciele władz samorządowych gminy Jaworze przekazali funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Jasienicy alkomat.

Urządzenie do samodzielnego badania stanu trzeźwości zostało sfinansowane ze środków budżetowych Jaworza, jego koszt to 3.000 zł. - Od teraz przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, każdy chętny będzie mógł samodzielnie sprawdzić swój stan trzeźwości. W recepcji Komisariatu Policji w Jasienicy przy ul. Zdrowotnej 1401, zamontowane zostało ogólnodostępne , certyfikowane urządzenie Promiler AL-4000V do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Teraz każdy kto uzna, że potrzebuje badania stanu trzeźwości, będzie mógł je samodzielnie wykonać w punkcie recepcyjnym jednostki.- informują mundurowi.

Podczas uroczystości wójt gminy Jaworze został uhonorowany statuetką z podziękowaniami m.in. za wsparcie i zaangażowanie w realizację działań podejmowanych na rzecz poprawy bezpieczeństwa przez szefa bielskiego garnizonu insp. Krzysztofa Herzyka.

W uroczystym przekazaniu alkomatu udział wzięli wójt gminy Jaworze Radosław Ostałkiewicz wraz z przewodniczącym Rady Gminy Jaworze Zbigniewem Putkiem, swoją zastępczynią Anną Skotnicką-Nędzką i sekretarz gminy Eweliną Domagałą, Komendant Miejski Policji w Bielski-Białej insp. Krzysztof Herzyk, komendant Komisariatu Policji w Jasienicy podinsp. Mariusz Mrożek i jego zastępca asp. szt. Mariusz Ptaszek.

red.

źródło: ox.pl
dodał: Elżbieta Sikorska

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-12-08 16:16:49
krokusik: Powinni jeszcze tester do zioła, bo na tym zdjęciu się śmieją, jakby wielkiego blanta do spóły spalili. Ten z lewej to ma już chyba dosyć. Gajerek też ma fest: Rękawy przydługie, pod szyją brakuje, bary nietegez bo pagony ściągają rękawy pod uszy. Portki wyciągnięte ponad pępek. Dobrze, że laczy nie widać. I tali spec ma mi dać alkomat? Już bardziej wypasionych w galerii cieszyńskiej można spotkać przy schodach.
2018-12-08 21:03:39
bronek91: Takie inicjatywy się ceni.
2018-12-09 10:34:04
ktoś: Zamiast na alkomat mogli zainwestować w ogrzewanie, bo ten z lewej wyraźnie zmarznięty. Pod bluzą to ma chyba kurtkę, albo ze 2 swetry. :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: