Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

(Aktualizacja) Małgorzata Ostrowska zagra w Wiśle. Mamy bilety!

Już w najbliższą sobotę (12.09) o 18:00 w wiślańskim amfiteatrze rozpocznie się koncert Małgorzaty Ostrowskiej. Mamy dla Was cztery bilety na to wydarzenie!

Występ będzie częścią zaplanowanego na weekend GT Festiwalu - o tej imprezie motoryzacyjnej pisaliśmy tutaj. - Cieszymy się bardzo, że udało nam się doprowadzić do realizacji dużego koncertu w wiślańskim amfiteatrze. Takich przymiarek było już kilka, ale wcześniej sytuacja nie pozwoliła na ich realizację. Myślę, że koncert Małgorzaty Ostrowskiej będzie dobrą okazją do naładowania akumulatorów na zbliżającą się jesień i zimę - mówi Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, dyrektor Wiślańskiego Centrum Kultury.

Na koncert będzie mogło wejść 50% widowni amfiteatru. Wejściówki kosztują 20 zł dla dorosłych, a 10 zł dla seniorów powyżej 60. roku życia. Tak jak wspominaliśmy na wstępie, można je wygrać również u nas!

Aby zdobyć bilety, należy wysłać na naszą skrzynkę redakcja@ox.pl maila zatytułowanego "Koncert Małgorzaty Ostrowskiej", a w treści podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Wygrają je pierwsze cztery osoby.

Życzymy powodzenia!

Aktualizacja

Konkurs zakończony!

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: