Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Jaworze: mieszkańcy nie lubią ławek?

Zniszczone miejskie ławki to coraz częstszy widok w przestrzeni publicznej gminy Jaworze. Jak przyznaje wójt Radosław Ostałkiewicz, jedna z nich w tym roku aż pięciokrotnie uległa atakom chuliganów.

- Za co Wy, nas Ławek w Jaworzu, tak bardzo nie lubicie? - pyta na Facebooku samorządowiec. Dodaje też, że koszty napraw tych mebli finansowane są z budżetu gminy, czyli - krótko mówiąc - z portfeli mieszkańców.Końcem sierpnia Ostałkiewicz pisał też o jednej z ławek przy ul. Folwarcznej, która została uszkodzona po raz piąty w tym roku:KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

6
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-09-09 18:55:20
tom lem: ...skoro się winny znalazł Łomża, a nawet dwie łomże, to niech browar płaci za zniszczone ławki, chyba , że wójt wprowadzi prohibicję w Łomży;-)w imieniu Jaworzańskich Ławek, które o to poprosiły.
2020-09-09 18:56:11
tom lem: ...skoro się winny znalazł Łomża, a nawet dwie łomże, to niech browar płaci za zniszczone ławki, chyba , że wójt wprowadzi prohibicję w Łomży;-)w imieniu Jaworzańskich Ławek, które o to poprosiły.
2020-09-09 22:10:31
Halos: Niestety patola się szerzy...
2020-09-09 23:03:24
tom lem: Halos - patologia zawsze bywała na ławkach, czasem w delirce przemawia w imieniu ławki ;-)
2020-09-10 06:44:45
krzysztof.mm: Halos, racja - celnie podsumował niedawno tę subkulturę A. Stasiuk; : "Szedł drogą dwudziestoletni na oko chłopak. Był łysy, chuderlawy, w ręku niósł piwo Żubr i trochę nim rzucało po tym nierównym asfalcie. Miał na sobie dżinsy i czarny tiszert z biało-czerwonym wilkiem, Polską Walczącą, i jakieś litery przypominające szwabachę, które pewnie składały się w napis semper fidelis albo że pamiętamy."
2020-09-10 15:18:28
Jarek.K: Trzeba szukać sprawców wśród dresowego łysego bydła, patologii, która na 100% słucha pewnego rodzaju muzyczki, gdzie w tekstach występują słowa jak: k..wa, ch.j, skur..syn i itp. i na pewno poruszają jedną z marek samochodu o nazwie BMW. Mam rację? Joooł.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: