Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Aktualizacja! Ciężarówka w rowie, nie jedźcie tam!

Policja apeluje do kierowców, żeby nie jechali w stronę Parchowca przy DW938 (między Cieszynem a Hażlachem). Wybierzcie objazd!

- Na granicy Cieszyna i Hażlacha na ul. Parchów rozpoczynają się obecnie czynności  związane z wyciągnięciem TIRa, lawety, który przewoził osiem pojazdów. Uczestniczył on około godziny 13:00 w zdarzeniu drogowym, w wyniku którego wjechał do lasu, wywrócił się i finalnie znalazł się poza drogą. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało, ale obecnie będą tam utrudnienia w ruchu, dlatego też apelujemy do kierujących o omijanie tego miejsca i wybranie alternatywnych dróg, objazdów – apeluje podkomisarz Krzysztof Pawlik z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

 Jak przewidują policjanci, utrudnienia moga potrwać 4-5 godzin.

Aktualizacja: 22:30

Jak informuje podkom. Krzysztof Pawlik, TIR został wyciągnięty, ale do wyciągnięcia zostały jeszcze osobówki. Maksymalnie czynności będą trwały do ok. 2:00 w nocy.

NG

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-17 17:38:17
scoti: A tyle się mówi, żeby TIRY starą drogą nie jeździły i nie niszczyły. Ale niektórym żal zapłacić za ekspresówkę to są efekty.
2023-05-17 18:35:50
sierżant_Niemyty_Wycior: scoti sugerujesz, że gdyby tego tira tam nie było to by się nie wywrócił?... na pozór logiczne, ale tak naprawdę to głupie
2023-05-18 08:39:08
kriskis: sierżant... a ty sygerujesz, że jeśli ktoś spadł w Tatrach to spacerując po Cieszynie też by spadł..?
2023-05-18 19:37:45
sierżant_Niemyty_Wycior: koleżko niekumaty powyżej ja sugeruję, żeby najpierw myśleć a potem klikać - pytanie jest nie JAKI pojazd tylko DLACZEGO wjechał do rowu - a może jest tak, że ktoś na tym kierowcy wymuszał pierwszeństwo z podporządkowanej, albo wyprzedzał na zakazie jaki tam obowiązuje i kierowca zjechał chcąc uniknąć wypadku? a gdyby tak było i gdybyś to ty był tym kierowcą w swoim małym autku, też byś teraz się wymądrzał i pierdzielił tu od rzeczy o spacerach?
2023-05-23 08:24:19
kriskis: Niczego nie zrozumiałeś z mojego porównania powyżej... trudno. Na tym poprzestanę -mam ważniejsze sprawy na głowie i nie płacą mi za prostowanie myślenia tych słabiej myślących. Zostawię cię z harcerskim znakiem pozdrowienia ..I..
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: