Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Akcja trzeźwość w powiecie

W poniedziałek 18 kwietnia policjanci z cieszyńskiej drogówki przeprowadzili kolejną akcję pn. „TRZEŹWOŚĆ”. W godzinach od 5.00 do 13.00 stróże prawa kontrolowali kierowców. Niestety, pomimo wcześniejszych apeli i zapowiedzi akcji w całym województwie, na terenie powiatu zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierujących.


Od wczesnych godzin rannych policjanci drogówki rozpoczęli wzmożoną kontrolę kierowców na 19 - stu punktach kontrolno - blokadowych na terenie całego powiatu cieszyńskiego. W czasie działań funkcjonariusze wykorzystywali min. z nowoczesnych urządzeń Alco Blow, do wstępnego wykrywania alkoholu w wydychanym powietrzu.- Już o godzinie 6:10 zatrzymano pierwszego kierującego w stanie nietrzeźwości  (0,69mg/l ). Kierował Volkswagenem Jetta w Kończycach Wielkich na ulicy Cieszyńskiej. Godzinę później na punkcie kontrolnym na ulicy Mickiewicza w Marklowicach zatrzymano kierującego rowerem jadącego wstanie nietrzeźwości (0,35mg/l) - mówi mł.asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.
Jak zapowiada naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, podobne akcje będą przeprowadzane w najbliższym czasie na terenie całego powiatu.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: