Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Akcja Świeć Przykładem w Wiśle

W poniedziałek 7 grudnia w Wiśle na Placu Hoffa oraz na parkingu przy Lidlu odbyła się akcja Świeć Przykładem. Odblaski rozdawali cieszyńska Policja, Radio Bielsko i bielski WORD. Fot. Bartłomiej Kukucz
źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-08 07:47:39
św. Patryk.: a kiedy już świecidełka zostaną rozdane, pora wziąć się do roboty...: "Sanepid w Toruniu poprosił na piśmie o wyjaśnienia Komendę Miejską Policji w Toruniu oraz organizatorów sobotnich urodzin Radia Maryja. - Chcielibyśmy uzyskać od organizatorów informacje o tym, czy zapewnili przestrzeganie zasad epidemiologicznych w trakcie uroczystości. Policję, która była na miejscu w sobotę, pytamy o to, czy podejmowała jakieś działania, czy pouczano osoby łamiące obostrzenia, a także, czy karano kogoś mandatami - mówi rzecznik prasowy WSSE w Bydgoszczy Łukasz Betański."
2020-12-08 07:52:49
św. Patryk.: i od razu przy okazji pytanie do dzielnych policjantów cieszyńskich - który z was jest taki odważny, że nie zawahałby się wystawić w podobnej sytuacji mandatu jednemu z tych PiS-owskich bonzów, co ich cała Polska widziała jak w żywe oczy kpią z prawa jakie innym narzucają - ręka do góry....?
2020-12-08 14:40:58
Po Prostu: to odważni inaczej, po prostu
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: