Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Agresywny kierowca po alkoholu

O kierowcy prawdopodobnie który prawdopodobnie znajdował się pod wpływem alkoholu i jak opisuje Straż Miejska w Cieszynie podjechał samochodem na ul. Górny Rynek i udał się do jednego z barów – poinformowali mundurowi w mediach społecznościowych.

Dyżurny zgłoszenie otrzymał 18 lutego, dotyczyło ono kierowcy prawdopodobnie znajdującym się pod wpływem alkoholu, który podjechał samochodem na ul. Górny Rynek i udał się do jednego z barów. Poinformowano Komendę Policji, a na miejsce wysłano patrol interwencyjny. - Strażnicy sprawdzili samochód. Po chwili do strażników podszedł mężczyzna z dziewczyną, która odbywała praktykę w jednym ze sklepów i tłumaczył strażnikom, że jest właścicielem pojazdu, a owa dziewczyna odwiezie go do domu – relacjonują stróże prawa -  Strażnicy ustalili, że dziewczyna była nieletnia i nie posiadała prawa jazdy. Nieletnia przekazała strażnikom, że mężczyzna wszedł do sklepu, wręczył jej kluczyki, a następnie zażądał, że ma z nim podejść do samochodu, a potem odwieźć go do domu – dodają.

Od mężczyzny strażnicy wyczuli silną woń alkoholu. Umieścili go w samochodzie, gdzie przyznał się że to jednak on kierował pojazdem. Jednak wraz z upływającym czasem stawała się coraz bardziej agresywny wobec strażników. Zaczął im grozić oraz uderzać w szybę radiowozu. Strażnicy użyli wobec mężczyzny chwytów obezwładniających i przekazali przybyłemu na miejsce patrolowi policji.

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: