Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Adam Cieślar najlepszy wśród dwuboistów!

W sobotę rywalizowali skoczkowie, a niedziela należała do kombinatorów norweskich. Adam Cieślar zdobył złoty medal podczas Letnich Mistrzostw Polski w kombinacji norweskiej, które miały miejsce w Szczyrku oraz Jasienicy.

Najpierw dwuboiści rywalizowali na skoczni narciarskiej w Szczyrku. Cieślar, po pierwszej części zmagań, plasował się na siódmym miejscu ze stratą nieco ponad 20 sekund do Dawida Jarząbka. Istebnianin, do czego nas już przyzwyczaił, znacznie lepiej prezentuje się w biegu i wczoraj to pokazał w Jasienicy, gdyż tam miała miejsce druga część zmagań.

Zawodnik AZS-u AWF Katowice zanotował najlepszy czas w biegu, co pozwoliło mu sięgnąć po złoty medal. Srebro wywalczył Dawid Jarząbek, który na półmetku zmagań liderował stawce. Brąz przypadł Szczepanowi Kupczakowi.

- Na skoczni mam duże rezerwy, ale wiem nad czym muszę pracować, aby te moje skoki były lepsze. Muszę przyznać, że w konkursie oddałem taki skoki, na jaki stać mnie w tym momencie – przyznał Adam Cieślar w rozmowie dla Polskiego Związku Narciarskiego. -  Biegowo jestem na dobrym poziomie, co też pokazałem na trasie tego biegu. Nie było ani chwili na odpoczynek i cały czas trzeba było mocno pracować – dodał.

OFICJALNE WYNIKI KONKURSU

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: