Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Absolwencie LO w Skoczowie!

To będzie niezwykły zlot absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Skoczowie. Jeśli w tej szkole zdawałeś maturę, powiadom swoich kolegów z klasy i 14 maja przyjdźcie na skoczowski Rynek. To będzie niezwykłe spotkanie po latach…

14 maja 2011r. (sobota) na skoczowskim Rynku odżyją szkolne wspomnienia. Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Skoczowie spotkają się po latach, żeby powrócić do czasów maturalnych przygotowań i wspólnie bawić się na niezwykłej imprezie. Jeśli więc czytasz tą wiadomość i jesteś absolwentem tej szkoły, powiadom swoich szkolnych znajomych i spotkajcie się po latach w klasowym gronie. – Przygotowaliśmy konkurs „Kronikę zLOtu”, każdy były uczeń, który pojawi się na imprezie musi – jak w szkole, potwierdzić swoją obecność. Zwycięży ta klasa, która stawi się najliczniej – mówi Małgorzata Orawska, pedagog szkolny, organizatorka imprezy.

Wielki zLOt rozpocznie się o godz. 16.00 wspólnym odtańczeniem najbardziej znanego z czasów liceum tańca – poloneza. Potem byli uczniowie zmierzą się z zadaniami jakie zaplanowano podczas turnieju rekreacyjno-sportowego pod Honorowym Patronatem Burmistrza Skoczowa. W tym samym czasie na scenie swoje talenty pokażą absolwenci, gimnazjaliści i uczniowie LO. O godz. 18.30 wystąpi zespół Sleepwalkers. – Zachęcamy wszystkich absolwentów do pojawienia się na zlocie. Każdy były uczeń otrzyma gadżet, który przypomni szkolne czasy, a zarazem będzie pamiątką ze spotkania po latach – dodaje Małgorzata Orawska.

Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL objął patronat prasowy nad imprezą.

KOD

 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: