Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

AAAA Gmina Zebrzydowice sprzeda piec

Gminy pozbywają się starych, niepotrzebnych przedmiotów, materiałów i nieruchomości. W drodze przetargowej lub bezprzetargowej można zakupić m.in. drzewo tartaczne, samochody osobowe, ciężarowe i strażackie (np. gmina Jarocin, woj. wielkopolskie), a nawet szyny kolejowe czy hangary lotnicze (gmina Gromadka, woj. dolnośląskie). Natomiast w Zebrzydowicach za jedyne 100 złotych każdy może stać się właścicielem starego pieca kaflowego.

Piece w różnym stanie pochodzą ze starej szkoły przy ulicy E. Orzeszkowej. Niegdyś grzały szkolne klasy, dziś coraz bardziej popadają w ruinę. Nie są używane od lat 80-tych. Gmina zdecydowała się więc je sprzedać: - Wbrew pozorom zainteresowanie jest spore, dwa piece z 22 już są zarezerwowane, a ogłoszenie wystawiliśmy wczoraj (12.05.11) - informują nas w Gminie. Skąd to zainteresowanie? - Chodzi o kafelki, 100 zł za piec to niewiele, bo piece są duże, więc po rozbiórce można sobie coś całkiem ładnego ułożyć.

Gminna wyprzedaż trwa. W ostatnim czasie Gmina Zebrzydowice wystawiła też na sprzedaż samochody, Goleszów sprzedaje parcelę w Lesznej Górnej i wydzierżawia nieruchomosci , a Brenna oferowała w kwietniu sprzedaż drzewa opałowego.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: