Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

9 nietrzeźwych za 'kółkiem'

Kolejny wakacyjny weekend to sporo pracy mundurowych. Na szczecie nie doszło do żadnych wypadków drogowych w których ktokolwiek zostałby ranny. Nie obyło się bez kolizji, których odnotowano 16. Tradycyjnie też zatrzymano nietrzeźwych kierowców.

 Od piątku do niedzieli na drogach powiatu cieszyńskiego policjanci zatrzymali 9 nietrzeźwych kierowców.   Do zatrzymań doszło m.in. w Cieszynie, Chybiu, Kiczycach, Koniakowie, Mnichu, Pogórzu, Pogwizdowie i Skoczowie.

Najwięcej, bo aż pięciu pijanych kierowców zostało zatrzymanych od rana do późnego popołudnia w niedzielę. Niechlubnym „rekordzistą” weekendowej statystyki był kierowca zatrzymany w sobotnie popołudnie w Koniakowie. Około 16.00 policjanci wiślańskiego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena. 24-letni mieszkaniec Koniakowa miał prawie 2,3 promila alkoholu w organizmie. – relacjonuje podkom. Rafał Domagała.

Zatrzymani  przez mundurowych stracili prawo jazdy oprócz tego grozi im wysoka grzywna oraz nawet do 2 lat więzienia.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-07-25 16:23:53
krolik bugs: Jak na gościa z Koniakowa to mało tych promili mial
2016-07-25 16:44:19
Przepierón: Bo to było ok. godz 16 po 18 bądź 20-tej miałby dwa razy tyle.
2016-07-26 12:06:17
mysia124: Szkoda że policja Gminy Goleszów tego nie pilnuje. Wystarczy się przejechać do Kisielowa i Godziszowa. I to nie w weekend tylko. Statystyki by mocno wzrosły. Ale cóż znowu czekamy na tragedie.
2016-07-26 16:07:22
mitsutech: Z tego co wiem to Gmina Goleszów nie ma swojej policji. Tam zaglądają jedynie policjanci z komisariatu Ustroń, oczywiście jak nie maja nic ciekawszego do roboty...
2016-07-26 16:17:37
yamah: ...jak się będzie miała stać tragedia, to żadna policja tego nie zmieni.<br />Jak nie tu to gdzie indziej...<br />Przyczyną tragedii jest ludzkie pustogłowie, a nie brak policji.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: