Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

8 lat w Tybecie: nowy klip, nowe osiągnięcia

Strumieński zespół koncertuje i nagrywa nowe teledyski. Na swoim koncie mają już własny album, sporo wygranych w muzycznych konkursach i niemało zagranych koncertów. Dziś prezentujemy klip do utworu ''Zabieraj się z mojej głowy'', a zespół zaprasza na koncert.

Nazwa zespołu ma symbolizować miejsce, gdzie dokonuje się wtajemniczenie oraz czas do niego potrzebny. Po 8 latach czynnej działalności na scenie muzycznej grupa uchyliła nam więc rąbka tajemnicy, demonstrując długo oczekiwany przez fanów debiutancki album pt. ''Na zesłaniu''. Dziś przedstawiamy kolejny poziom wtajemniczenia – zespół prezentuje nam swój najnowszy teledysk do utworu "Zabieraj się z mojej głowy".

Teledysk został zrealizowany w nowej siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu w trakcie jednej z prób grupy. Za realizację klipu odpowiada portal pless.pl. 8 lat w Tybecie po zeszłorocznych sukcesach i koncertach m.in. na Hali Arena w Poznaniu w ramach festiwalu Luxfest, kontynuuje w nowym roku swoją pracę planując już kolejne występy i projekty.

8lwt będzie uczestnikiem m.in. największego międzynarodowego festiwalu dla zespołów muzycznych bez kontraktów - Emergenza. Eliminacje regionalne do tego wydarzenia odbędą się 20 lutego w katowickim klubie Katofonia. Bilety w cenie 15 zł można rezerwować bezpośrednio u członków zespołu, lub poprzez kontakt mailowy pod adresem: 8latwtybecie@gmail.com. – Zostaliśmy zaproszeni jako jeden ze śląskich zespołów do wzięcia udziału właśnie w tych eliminacjach. Bardzo liczymy na wsparcie na miejscu, ponieważ m.in. od głosów zgromadzonej w klubie publiczności zależeć będzie, które zespoły przejdą do kolejnego etapu festiwalu – mówi Krzysztof Puda, gitarzysta i wokalista zespołu.


(red)

źródło: ox.pl/mat. pras.
dodał: LB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: