Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

600 osób, 9 tysięcy złotych - podsumowanie ''Dla pompy z pompą''

W minioną sobotę (14.04.2012) pisaliśmy o akcji charytatywnej organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 3 w Cieszynie (Pompa z pompą w SP3). Dzisiaj wiemy już, ile osób włączyło się w pomoc i ile pieniędzy dzięki ludziom dobrego serca udało się uzbierać.

To była akcja zorganizowana z szerokim rozmachem. W pomoc włączyło się wiele osób. W miniony weekend organizatorzy dokonali podsumowań. 

Szymon i Krystian to piątoklasiści chorzy na cukrzycę, Kuba to uczeń pierwszej klasy chory na białaczkę – to dla nich 13 kwietnia zebrało się wiele osób, by wesprzeć ich w walce z chorobą.

Efekt ...Blisko 600 osób wzięło udział w akcji zorganizowanej z myślą o Szymonie, Krystianie i Kubie - chorych chłopcach dla których uczniowie, nauczyciele i rodzice Szkoły Podstawowej nr 3 w Cieszynie zagrali ''Dla pompy z pompą''. 

- Dzięki ludziom wielkiego serca udało się uzbierać blisko 9 tysięcy złotych - podsumowuje Julia Lipińska nauczyciel SP3 -Są to pieniądze zebrane głównie w naszej szkole, ale również przekazane z innych cieszyńskich szkół i przedszkoli. Łącznie w pomoc włączyło się blisko 600 osób. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się w akcję...

Przypomnijmy w miniony piątek (13.04.2012) dyrekcja, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły, oraz wielu rodziców i uczniów wzięło udział w akcji charytatywnej  „Dla pompy z pompą”. Tego dnia na wszystkich uczestników akcji  czekało mnóstwo atrakcji, między innymi pokaz średniowiecznych rycerzy, wozów strażackich, występy teatralne i muzyczne. Gościem  „Dla pompy z pompą” byli członkowie drużyny Halinki Mlynkowej z programu „Bitwa na głosy”  oraz chór z L.O. im. A. Osuchowskiego. Organizatorzy zorganizowali także warsztaty taneczne, figloraj, malowanie twarzy i spotkanie ze zwierzętami w mini zoo... Imprezę zamknął pokaz „Fire show”. 

Nadal można wesprzeć Szymona, Krystiana i Kubę... - Osoby, które chciałyby wesprzeć naszych podopiecznych proszene są o dokonanie wpłaty na konto Rady Rodziców w Banku Spółdzielczym w Cieszynie - nr konta:  17 8113 0007 2001 0019 6716 0001 z dopiskiem „akcja charytatywna” - informuje  Julia Lipińska.

Barbara Stelmach-Kubaszczyk

 

Zobacz fotoreportaż... 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: