Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

5 zatrzymanych pijanych kierujących...

Policjanci coraz częściej organizują akcje mające na celu eliminację nietrzeźwych kierujących z naszych dróg, mimo tego policjanci wciąż zatrzymują kolejnych. W poniedziałek (28.09.2015) na drogach naszego powiatu znowu zatrzymano 5 kierujących, którzy prowadzili na ''podwójnym gazie''.

W Cieszynie kierujący samochodem Peugeot Jumper, 58-latek w chwili kontroli miał 1,6 promila w wydychanym powietrzu. W Ustroniu, 51-latek kierował Mazdą mając 1,8 promila. Po 1,5 promila "zanotowali" kierowcy osobówek w Wiśle, 34 lata, i Górkach Wielkich, 40 lat. Rekordzistą, w złym znaczeniu tego słowa, okazał się 28-latek, który w Harbutowicach jechał swoim Audi, mając 2,4 promila w wydychanym powietrzu.

Cieszyńska polica apeluje o rozsądek…
 

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-09-30 12:34:20
GusGus: Biorą przykład z wójta.<br />Też miał 2 promile, minęły już 2,5 miesiąca od wypadku i nic. Zero reakcji organów sprawiedliwości.<br />Przykład idzie z góry.
2015-09-30 15:07:19
Herr Flick: No i z Sołtysa też...
2015-09-30 16:08:43
mały31: Policja nie ma prawa przeprowadzać rutynowej kontroli trzeźwości<br />Napisał(a): leos33 - Środa, 1 lipca (10:26)<br /> Zgłoś do usunięcia | Link <br />Ostatnio przeczytałem informację, że policja nie ma prawa zatrzymać kierowcy i sprawdzać jego trzeźwości tylko pod pretekstem rutynowej kontroli. Funkcjonariusz MUSI podać konkretny powód zatrzymania. Musi być podejrzenie popełnienia wykroczenia lub przestępstwa. Zatem jak to jest możliwe, że policjanci co chwile nas zatrzymują i przystawiają nam alkomat do ust bez konkretnego uzasadnienia?! To jest zwykłe przestępstwo z ich strony!<br /><br /><br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: