Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

23 grudnia sklepy czynne

Kto nie zdążył jeszcze kupić prezentów i innych świątecznych artykułów jutro (23 grudnia) będzie miał ku temu okazję. Niedziela jest bowiem dniem handlowym.

W niedzielę 23 grudnia większość sklepów będzie czynnych. Zatem Ci, którzy zwlekali z zakupem świątecznych prezentów będą mogli nadrobić zaległości.

Wiele osób z różnych przyczyn  zostawia świąteczne zakupy na ostatnią chwilę. Niedziela handlowa jest więc okazją, żeby nie tylko dobrze wyposażyć swoją lodówkę, ale również kupić prezent, czy sukienkę na wigilijną kolację.

- Cały tydzień biegałam za świątecznymi sprawunkami. A to kartki, opłatki, lampki na choinkę, bo stare się przepaliły, ciasteczka, ryby, stroiki... Postanowiłam, że tym razem wybiorę się na miasto z myślą o sobie. Niedziela handlowa to idealna okazja. Kiedy w domu wszystko już prawie zapięte na ostatni guzik ja mogę oddać się rozkoszy kupowania bez pośpiechu – śmieje się Iwona Czapek z Cieszyna.

Inni czekają na niedzielę handlową, bo to dla nich jedyny moment, by kupić prezent pod choinkę. Są i tacy, którzy uważają, że czekanie do ostatniej chwili z zakupami to głupota. - Z doświadczenia wiem, że niedziela handlowa to czas dla zapominalskich i tych najbardziej zabieganych na co dzień. W sklepach jest tłoczno i nerwowo, dlatego ja sobie odpuszczam – przyznaje Grzegorz Kowalik, który uważa, ze niedziela handlowa jest mu zupełnie niepotrzebna – Trzeba być dobrze zorganizowanym wtedy, odpoczną też ci, którzy w tych sklepach pracują na co dzień, bo nierzadko się zdarza, że przy takim tłoku muszą zostać w pracy dłużej.

 

Barbara Stelmach-Kubaszczyk
 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: