Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

14 września Straż Miejska w Skoczowie

Straż Miejska w Skoczowie w minioną środę (14 września) ukarała mandatami karnymi 38 kierujących, którzy nie dostosowali się do ograniczenia prędkości na obszarze zabudowanym.

Łącznie w minioną środę funkcjonariusze skoczowskiej SM wylegitymowali 47 osób, 8 zostało pouczonych, a 38 ukaranych.

Interwencje Straży Miejskiej w Skoczowie – 14 września:

-W centrum miasta wylegitymowano i pouczono 5 osób za niedostosowanie się do obowiązującego oznakowania dotyczącego zatrzymywania i postoju.

-Na ul. Zawiśle SM wylegitymowała i pouczyła kierującego rowerem, który poruszał się bez wymaganego przepisami oświetlenia.

-Na ulicy Mickiewicza ujawniono "nieświecące" lampy uliczne. W wyniku podjętych działań na Posterunku Energetycznym w Skoczowie ustalono, iż zaistniała awaria oświetlenia zostanie usunięta w dniu 15.09.2011 roku.

- Na ul. Wiślańskiej podjęto interwencję dotycząca wyrzucenia skoszonej trawy do rowu melioracyjnego.Sprawcę zdarzenia wylegitymowano i pouczono. Nakazano uprzątnięcie zanieczyszczonego terenu.

 -Na dworcu PKS wylegitymowano i pouczono jedną osobę w związku z paleniem papierosów w miejscu zabronionym (objętym ustawą o ochronie zdrowia przed następstwami używania wyrobów tytoniowych).

-Na ul. Cieszyńskiej pouczono osobę (właściciela sklepu), który wystawił swój towar na chodniku. Pouczenie dotyczyło zajęcia pasa drogowego bez wymaganego zezwolenia. 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: