Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

10 stłuczek jednego dnia

Strugi deszczu, kałuże na drogach i śliska nawierzchnia. Jesień dała się we znaki kierowcom. Tylko wczoraj na drogach powiatu cieszyńskiego doszło do 10 kolizji.

Prędkość niedostosowana do warunków atmosferycznych, nie dostosowanie odstępu pomiędzy pojazdami i śliska nawierzchnia. To wystarczyło. W powiecie cieszyńskim w ciągu minionej doby 19 września doszło do 10 kolizji drogowych.
– Do kolizji doszło w Cisownicy, Górkach Wielkich, Górkach Małych, Goleszowie i Ustroniu. W ciągu minionej doby do trzech kolizji doszło w Cieszynie i dwóch takich zdarzeń w Skoczowie – mówi asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.


W Goleszowie około godz. 11.30, na ul. Cieszyńskiej w rejonie wiaduktu 78-latek z Ustronia, kierujący fiatem 126p najechał na tył opla astry prowadzonego przez 56-letniego mieszkańca Goleszowa. Sprawca został ukarany mandatem.


Do kolizji doszło też w Cisownicy o godz.14.38. 20-latek kierujący samochodem marki rover najechał na tył fiata ducato, prowadzonego przez 52-latka z Lesznej Górnej. 20-latek również został ukarany mandatem.


Po godz. 15.00 do stłuczki doszło też w Ustroniu. Tam BMW prowadzone przez 27-letniego mieszkańca Słowacji zderzyło się z oplem astrą prowadzonym przez mieszkankę Ochab.


Policja przypomina, że mokra nawierzchnia wydłuża drogę hamowania. Apeluje, aby szczególnie w czasie słoty nie zapominać o zasadach bezpieczeństwa.

KOD

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: