Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 4208komentarzy: 5

Narkotyki w reklamówce

12-02-2018 11:00

Ponad 300 gramów przemyconych z Czech narkotyków miał przy sobie mężczyzna, którego zatrzymali cieszyńscy policjanci. Mieszkaniec śląska na wniosek prokuratora został aresztowany na trzy miesiące.
Mężczyzna przemycił z Czech w reklamówce ponad  300 gramów  marihuany... Fot: KPP w Cieszynie Mężczyzna przemycił z Czech w reklamówce ponad 300 gramów marihuany... Fot: KPP w Cieszynie

W ubiegłym tygodniu mundurowi cieszyńskiej prewencji zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę. Policyjny „nos” nie zawiódł w trakcie legitymowania szybko na jaw wyszedł powód jego zdenerwowania.  - Mieszkaniec śląska wracał z zakupów, jakich dokonał w Czechach. Jak się okazało, przenosił w reklamówce ponad  300 gramów  marihuany... Mundurowi zarekwirowali ujawnione środki odurzające, a mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi – informuje mł. asp. Krzysztof Pawlik, pełniący obowiązki rzecznika prasowego cieszyńskiej policji.

Właściciel reklamówki z „dragami” został zatrzymany i usłyszał zarzuty.  Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec niego areszt na okres trzech miesięcy. -  Za przemyt znacznej ilości narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności nie krótszy niż trzy lata – dodaje Pawlik.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 12-02-2018 11:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (5)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

koszor
12-02-2018 13:36
koszor
Tyle szumu było wokół polsko-czeskich patroli policyjnych, a tu nie potrafią namierzyć tych dziupli na Hlavni? To takie trudne zabrać wyszkolone psy i wjechać na ulicę? Może komuś jest na rękę taka sytuacja.
Boog
12-02-2018 21:16
Boog
Wstyd Stróże prawa, wstyd. Mnie okradziono dwa razy samochód, mojego wujaszka pobito tak że tydzień go żona do kibla nosiła, firmę w której pracowałem a która była własnością mojej Gmniny okradł Prezes i zwiał do Norwegii, a Wy chwalicie się złapaniem chłopaka z roślinami w reklamówce. Płakać się chce nie tyle ze śmiechu, co z żenady czytając takie "sensacje". Jak dobrze że w tym roku rozpocznie się niezła zadyma w naszym rejonie, może w końcu zajmiecie się czymś pożytecznym...
bronek91
13-02-2018 09:47
bronek91
" Policyjny ''nos'' nie zawiódł w trakcie legitymowania szybko na jaw wyszedł powód jego zdenerwowania. " - cytat

Musiał ktoś złapać trop.... Ciekawe kiedy była zażywana próbka wyjściowa:) W końcu widać iż zapach znany;D:D:D
yamah
16-02-2018 13:07
yamah
Koszor, a ty nie rozumiesz że ta "Hlavni" to w Czechach jest i tam inne prawo niż u nas? Niby kto i w jakim celu ma na te ulice z tymi psami wjeżdżać? Przecież tam to zupełnie normalny proceder jest i nikt tam nikogo za to nie goni. Zabawa zaczyna się dopiero po przejściu przez most...
Cysorski
24-02-2018 00:25
Cysorski
Wyglada faktycznie na roznice interesow i bedzie bardzo trudno to zmienic. Trzy lata to duzo, ale jesli ktos uwaza ze warto?
Moze leb juz tak zacpany ze nie rozumie?
Ale w tej sprawie sa rozne poglady! Moze by tak pana Janusza zapytac? (Ale bez "patroszenia" jesli by mozna bylo...)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

Zakończył się Cieszyński Miting Pływacki 2017/2018

22-05-2018 21:05

Blisko 140 zawodników z całego Śląska wzięło udział w ostatniej, finałowej rundzie Cieszyńskiego Mitingu Pływackiego w sezonie 2017/2018. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem. Łącznie w 4 rundach wystartowało około 800 młodych pływaków z 21 klubów. 

wyświetleń: 170komentarzy: 0

Tektonika uczuć - premiera

22-05-2018 19:00

"Tektonika uczuć" już w piątek 25 maja o 17. 30 !Scena Polska Teatru w Czeskim Cieszynie zaprasza na premierowy spektakl w reżyserii Pavla Ondrucha.  Dramat Erica-Emanuela Schmitta ukazuje skomplikowane relacje w związku dwojga ludzi, w którym miłość odgrywa najważniejszą rolę.

wyświetleń: 233komentarzy: 0

Owce już na hali

22-05-2018 18:30

Na halach Cieńkowa w Wiśle od niedzieli pasą się znów owce.  Tegoroczny sezon wypasu rozpoczął się tradycyjnym obrzędem mieszania, czyli połączenia zwierząt w jedno stado.

wyświetleń: 339komentarzy: 0

Będą nowe rozwiązania drogowe?

22-05-2018 17:30

Władze miasta Cieszyna zauważają problem, który każdego dnia pojawia się w związku z ruchem drogowym w okolicach Wzgórza Zamkowego. W godzinach szczytu najwięcej trudności sprawia kolizja drogi z traktem kolejowym, co doprowadza do częściowego paraliżu ruchu oraz opóźnień, związanych z przejazdami autobusów. Miasto ma zająć się analizą tych rejonów zarówno pod względem walorów wizualnych, jak i możliwych rozwiązań, dotyczących likwidacji korków.

wyświetleń: 1506komentarzy: 3

Wybory uzupełniające ławników

22-05-2018 16:15

W Cieszynie odbędą się wybory uzupełniające ławników. Jak informują przedstawiciele Rady Miejskiej Cieszyna, do 29 czerwca 2018 roku w Biurze Rady Miejskiej w cieszyńskim ratuszu można zgłaszać kandydatów na ławników do Sądu Okręgowego w Bielsku-Białej. Działalność ławników jest wynikiem konieczności włączenia czynnika społecznego do procesu sądowego i wynika z art. 182 Konstytucji RP.

wyświetleń: 422komentarzy: 1

Uratowana dzięki internautce z Jasienicy

22-05-2018 14:20

Internautka z województwa dolnośląskiego na jednym z komunikatorów internetowych umieściła tajemniczy wpis, który zaniepokoił mieszkankę bielskiej Jasienicy. Czujna 15-latka nawiązała rozmowę z wirtualną znajomą i pomogła uratować 16-latkę, która chciała odebrać sobie życie.

wyświetleń: 3170komentarzy: 0

Po raz dziesiąty dzieciom!

22-05-2018 12:55

Już po raz dziesiąty w sobotę 2 czerwca 2018 na Placu Zamkowym w Kończycach Małych odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka współorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Cieszynie i Komisariat Policji w Zebrzydowicach.

wyświetleń: 722komentarzy: 0

Ryby, miody, wina - tak piękna jest Cieszyńska Kraina!

22-05-2018 11:00

Zapraszamy na imprezę kulturalną promującą lokalne produkty pt. „Ryby, miody, wina  – tak piękna jest Cieszyńska Kraina”, która odbędzie się 26 maja 2018 r. w Hażlachu przy ul. Głównej 37 (przy boisku). Prezentacja regionalnych dań i pokaz kulinarny Jakuba Szlembarskiego to tylko niektóre atrakcje imprezy. Oprócz strawy dla ciała, organizatorzy proponują ucztę duchową.

wyświetleń: 832komentarzy: 0

Płatne WC, mniej siedzisk, koniec z puffami - reakcje Zamku Cieszyn na ''oblężenie'' bezdomnych

22-05-2018 09:15

Od końca kwietnia toalety w Oranżerii Zamku Cieszyn są płatne. Drzwi przybytku otwierają się dopiero po wrzuceniu dwuzłotowej monety. Jest to reakcja na notoryczne okupowanie WC-tów przez osoby bezdomne i pozostawianie przez nie brudu i nieporządku. Bezdomni, odkąd zrobiło się ciepło, oblegają Wzgórze Zamkowe. Dyrekcja i pracownicy są bezradni.

wyświetleń: 4062komentarzy: 2

Podróżowanie wcale nie musi być drogie! Poznaj sprawdzone sposoby globtroterów na tanie podróżowanie

22-05-2018 07:30

Marząc o podróżach, musimy zmierzyć się z niezwykle istotną kwestią, która dotyczy naszych finansów. Bardzo często żyjemy w przekonaniu, że dalekie wojaże są czymś, na co nas nie stać. Prawda jest jednak zupełnie inna. Istnieje bowiem szereg sposobów, które umożliwiają tanie podróżowanie, nawet do najbardziej egzotycznych krajów, o czym zaraz się przekonasz!