Wiadomości

Wkrótce w regionie

Kontakt24

wyświetleń: 3722komentarzy: 4

Narkotyki w reklamówce

12-02-2018 11:00

Ponad 300 gramów przemyconych z Czech narkotyków miał przy sobie mężczyzna, którego zatrzymali cieszyńscy policjanci. Mieszkaniec śląska na wniosek prokuratora został aresztowany na trzy miesiące.
Mężczyzna przemycił z Czech w reklamówce ponad  300 gramów  marihuany... Fot: KPP w Cieszynie Mężczyzna przemycił z Czech w reklamówce ponad 300 gramów marihuany... Fot: KPP w Cieszynie

W ubiegłym tygodniu mundurowi cieszyńskiej prewencji zauważyli nerwowo zachowującego się mężczyznę. Policyjny „nos” nie zawiódł w trakcie legitymowania szybko na jaw wyszedł powód jego zdenerwowania.  - Mieszkaniec śląska wracał z zakupów, jakich dokonał w Czechach. Jak się okazało, przenosił w reklamówce ponad  300 gramów  marihuany... Mundurowi zarekwirowali ujawnione środki odurzające, a mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi – informuje mł. asp. Krzysztof Pawlik, pełniący obowiązki rzecznika prasowego cieszyńskiej policji.

Właściciel reklamówki z „dragami” został zatrzymany i usłyszał zarzuty.  Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec niego areszt na okres trzech miesięcy. -  Za przemyt znacznej ilości narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności nie krótszy niż trzy lata – dodaje Pawlik.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR 12-02-2018 11:00
drukuj artykuł Widzisz błąd? Zgłoś go


Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin.

koszor
12-02-2018 13:36
koszor
Tyle szumu było wokół polsko-czeskich patroli policyjnych, a tu nie potrafią namierzyć tych dziupli na Hlavni? To takie trudne zabrać wyszkolone psy i wjechać na ulicę? Może komuś jest na rękę taka sytuacja.
Boog
12-02-2018 21:16
Boog
Wstyd Stróże prawa, wstyd. Mnie okradziono dwa razy samochód, mojego wujaszka pobito tak że tydzień go żona do kibla nosiła, firmę w której pracowałem a która była własnością mojej Gmniny okradł Prezes i zwiał do Norwegii, a Wy chwalicie się złapaniem chłopaka z roślinami w reklamówce. Płakać się chce nie tyle ze śmiechu, co z żenady czytając takie "sensacje". Jak dobrze że w tym roku rozpocznie się niezła zadyma w naszym rejonie, może w końcu zajmiecie się czymś pożytecznym...
bronek91
13-02-2018 09:47
bronek91
" Policyjny ''nos'' nie zawiódł w trakcie legitymowania szybko na jaw wyszedł powód jego zdenerwowania. " - cytat

Musiał ktoś złapać trop.... Ciekawe kiedy była zażywana próbka wyjściowa:) W końcu widać iż zapach znany;D:D:D
yamah
16-02-2018 13:07
yamah
Koszor, a ty nie rozumiesz że ta "Hlavni" to w Czechach jest i tam inne prawo niż u nas? Niby kto i w jakim celu ma na te ulice z tymi psami wjeżdżać? Przecież tam to zupełnie normalny proceder jest i nikt tam nikogo za to nie goni. Zabawa zaczyna się dopiero po przejściu przez most...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.

Pozostałe wiadomości

O pasterstwie i nie tylko - czyli XVII Forum Rolnicze

23-02-2018 20:25

Dzisiaj (23.02) w Zespole Szkół Przyrodniczo-Technicznych w Międzyświeciu odbyło się XVII Forum Rolnicze Ziemi Cieszyńskiej. Tegoroczną edycję poświęcono m.in. hodowli owiec.

wyświetleń: 298komentarzy: 0

Co z tą filozofią?

23-02-2018 19:00

W czwartek (22.02) na terenie Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie odbył się wykład, zatytułowany "Kłopoty filozofią na co dzień, co z tą filozofią?". Tym razem miejsce przy mównicy zajął prof. dr hab. Andrzej Noras, który przybliżył słuchaczom czym filozofia się zajmuje oraz jaki dziś ma wymiar.

wyświetleń: 200komentarzy: 0

Fanfara Transylwania w Goleszowie

23-02-2018 18:15

W czwartek (22.02) w EtnoChacie Topolej w Goleszowie odbył się koncert orkiestry dętej Fanfara Transylwania. Muzycy przyjechali z dalekiej Transylwanii, aby zaprezentować rytmy bałkańskie i nie tylko. Rumuńska orkiestra dęta jest jedną z najbardziej znanych bałkańskich orkiestr na świecie, w swojej karierze występowali na terenie całej Europy, a także na innych kontynentach.

wyświetleń: 210komentarzy: 0

Chcą sprzedać były komisariat

23-02-2018 16:25

Przez lata w tragicznych warunkach musieli pracować tutaj skoczowscy policjanci. Teraz kiedy budynek jest już pusty, gmina chce się go pozbyć.

wyświetleń: 1417komentarzy: 0

Wypadek w Harbutowicach

23-02-2018 15:25

Przed godziną 15-tą doszło do wypadku w Harbutowicach.

wyświetleń: 5493komentarzy: 0

Jak zdobyć dofinansowanie do studiów

23-02-2018 14:30

Według polskiego prawa studiować może każda osoba posiadająca świadectwo dojrzałości. Jednakże to co w teorii wydaje się proste, nie zawsze udaje się zrealizować tak łatwo w praktyce.

wyświetleń: 581komentarzy: 0

Ogrodzona: szkoła pięknieje

23-02-2018 13:00

Końcem ubiegłego roku w Szkole Podstawowej w Ogrodzonej  rozpoczęto prace remontowe mające na celu przebudowę części mieszkalnej budynku na salę szkolną oraz toalety.

wyświetleń: 581komentarzy: 0

Powiat wspiera organizacje pozarządowe...

23-02-2018 11:30

Ponad 280 tys. zł powiat cieszyński przeznaczył z budżetu na działalność sektora pozarządowego. Najwięcej środków przeznaczono na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej.

wyświetleń: 1080komentarzy: 0

Cieszyńska do remontu

23-02-2018 10:00

Coraz bliżej remont ulicy Cieszyńskiej w Dzięgielowie. To droga powiatowa 2608S, obecnie trwa wyłanianie wykonawcy robót.

wyświetleń: 2142komentarzy: 1

Wypadek i kolizja

23-02-2018 09:00

Do dwóch zdarzeń doszło wieczorem na drogach Śląska Cieszyńskiego. W Międzyświeciu poważnie ranny został kierowca, na S52 na szczęście obyło się bez poszkodowanych.