Jest pierwszy finalista Pucharu Polski. Wygrana sześcioma bramkami

W pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Polski Podokręgu Skoczów ustrońska Kuźnia wysoko pokonała na swoim stadionie Wisłę Strumień. Mecz zakończył się wynikiem 6:0.

Niespodzianki nie było - czwartoligowa drużyna z Ustronia pewnie pokonała występującą w okręgówce Wisłą Strumień. Zawodnicy trenera Karola Sieńskiego na pierwsze trafienie musieli poczekać jednak do 35. minuty spotkania, gdy do siatki trafił Adrian Rakowski. Na 2:0 podwyższyli dopiero po godzinie gry - z gola cieszył się Łukasz Tarasz.

Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w końcówce spotkania - między 85. minutą a doliczonym czasem gry padły cztery bramki autorstwa Adriana Sikory (dwie) oraz ponownie Łukasza Tarasza i Bartosza Bernarda.

Drugi półfinał zostanie rozegrany za tydzień - w środę, 25 września o 16:30 rozpocznie się mecz obrońcy tytułu Beskidu Skoczów z Tempem Puńców.