Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Żyła zarażony koronawirusem. Igrzyska pod znakiem zapytania

Jak poinformował Polski Związek Narciarski, Piotr Żyła otrzymał pozytywny wynik testu na zakażenie wirusem SARS-CoV-2.

Zawodnik WSS Wisła miał rozpocząć w tym tygodniu przygotowania do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie - rywalizacja skoczków rozpocznie się już 5 lutego od kwalifikacji do zawodów na skoczni normalnej. Z informacji udzielonej portalowi sport.pl, którą przekazał sekretarz PZN Jan Winkiel wynika, że Żyła potrzebuje czterech testów z rzędu z negatywnym wynikiem zakażenia koronawirusem, aby móc wylecieć do Chin.Warto przypomnieć, że na COVID-19 choruje też w polskiej kadrze Dawid Kubacki.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-01-20 17:54:18
Oko: Czterech z rzędu negatywnych testów na covid? Padłem :D
2022-01-20 18:30:53
Oko: A oto słówko od Piotrka: Przepraszam bardzo
2022-01-20 18:32:40
Oko: A oto słówko od Piotrka: Przepraszam bardzo. Nie jestem zakażony koronawirusym tylko wyszedł mi pozytywny test na obecność koronowirusa. A to jest różnica i to duża różnica.A czuje sie świetnie. Wasze zdrowi. A objawów spodziewam sie dopiero jutro jak przesadze z lekarstwem.A ja lubie sie leczyć.
2022-01-20 20:59:37
GusGus: Jeden ksiądz miał ostatnio na zbyciu. Może trochę testów jeszcze na parafii zostało. Popytałbym...
2022-01-21 00:27:51
inigo: Potrzebuje jeszcze 4 testów, 10 szczepionek a potem będzie już ma ostatniej prostej... Co na to Małysz? Który jeszcze parę miesięcy temu zachwalał nam w tv i na bilboardach cudowną szprycę?
2022-01-21 08:11:52
janomo: Wiem że antyszczypawkowców nie muszę przekonywać, a "poprawnych politycznie" nie przekonam, ale nie umiem się powstrzymać... TU https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1023486%2Cpolscy-skoczkowie-narciarscy-z-kadry-zaszczepieni-dawka-przypominajaca pisze wyraźnie, cytuję: "zawodnicy oraz członkowie sztabu Kadry Narodowej A zostali zaszczepieni dawką przypominającą (odpowiednio drugą i trzecią) ze względu na trwającą pandemię oraz przepisy unijne. Ważne jest, aby w okresie startowym móc bez problemów podróżować i rywalizować w zawodach". No to niech mi ktoś wytłumaczy po co się szczepili, skoro ani ich to nie uchroniło przed zakażeniem, ani nie umożliwiło udziału w zawodach? Albo taki "głupi" jestem, albo tu coś bardzo nie pasuje! Moje niezaszczepione dzieciaki są na kwarantannie i nauce zdalnej bo nauczyciele chorują ( niektórzy mają tylko pozytywny wynik ), a wszyscy nauczyciele w tej szkole się zaszczepili. Uczniowie zaszczypawkowani nie mają kwarantanny. Tu też czego nie rozumiem.
2022-01-21 09:48:09
św. Patryk.: janomo - ewidentnie to pierwsze
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: