Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Żyła wróci z Pekinu ze złotem?

Nieco ponad 90 dni pozostało do inauguracji Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, które odbędą się w lutym 2022 roku. Według prognozy Gracenote Nielsen, Polacy zdobędą pięć medali w Chinach.

Do rozpoczęcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie pozostało ponad 90 dni. Amerykańscy analitycy firmy Gracenote Nielsen, przewidują pięć medali dla reprezentacji Polski. Nie bez niespodzianki, nasi sportowcy najwięcej krążków powinni wywalczyć w skokach narciarskich.

Złoty medal dla Piotra Żyły - tak przewiduje firma Gracenote Nielsen. Wiślanin, który w tym roku został mistrzem świata na skoczni normalnej w Oberstdorfie, powinien ten sukces powtórzyć w Chinach. Na najniższym stopniu podium ma stanąć Dawid Kubacki, a Kamil Stoch jest kandydatem do brązowego krążka na skoczni dużej.

Ponadto, biało-czerwoni mają zakończyć konkurs drużynowy w pierwszej "3", gdzie z dużym prawdopodobieństwem zobaczymy w akcji m.in. Żyłę. Piąty krążek dla Polski ma zdobyć Natalia Maliszewska, która specjalizuje się w short tracku.

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: