Zwycięstwo w Nowym Targu!

Chybianki sięgnęły po komplet punktów na Podhalu i dzięki temu wskoczyły na trzecie miejsce 1. Ligi Kobiet (gr. południowa). Podopieczne Mirosława Stańka nie dały większych szans gospodyniom, wygrywając aż osiem, z możliwych dziesięciu, spotkań.

Zawodniczki Cukrownika świetnie weszły we wczorajszą rywalizację, wygrywając dwa pierwsze mecze bez straty seta. Pewne zwycięstwa zanotowały Natalia Michorczyk oraz Jolanta Pękała-Langosz. Późniejsze spotkania nie miały już takich przebiegów, gdyż aż w sześciu o zwycięzcy decydowały piąte sety.

Chybianki owładnęły również grę podwójną. Ostatecznie, podopieczne Mirosława Stańka wygrały osiem spotkań i pewnie sięgnęły po dwa punkty. Te z kolei pozwoliły awansować do najlepszej „3”. Zawodniczki Cukrownika kolejne spotkanie rozegrają 17 listopada, kiedy to będą gościć sąsiadujący w tabeli, KU AZS UE II Wrocław.

ŚCIESZKA Karolina - HETNAŁ Sandra 0:3
KOWALCZYK Zuzanna/GARB Aleksandra - MICHORCZYK Natalia/PĘKAŁA-LANGOSZ Jolanta 2:3
MAŁYSIAK Kamila/CYRWUS Anna - MAZUR Magdalena/NAROLEWSKA Monika 2:3