Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zwycięstwo mundurowych z Cieszyna w II Policyjnych Zawodach w Piłce Halowej

W minioną sobotę (23.02.) w Łodygowicach odbyły się II Policyjne Zawody w Piłce Halowej rozegrane o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu. Drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie najlepsza!

II Policyjne Zawody w Piłce Halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu odbyły się na hali sportowej szkoły podstawowej w Łodygowicach. W zawodach wzięło udział 6 drużyn, jednak najlepsza okazała się drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. - W turnieju wystartowało pięć drużyn reprezentujących komisariaty oraz wydziały żywieckiej komendy policji oraz drużyna policjantów z Cieszyna. Po zaciętej rywalizacji do finału zakwalifikowała się drużyna z komisariatu policji w Węgierskiej Górce oraz Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Ostatecznie o wygranej zdecydowały rzuty karne, w których lepsi okazali się mundurowi z Cieszyna. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Węgierskiej Górki, a na trzecim reprezentacja wydziału prewencji KPP w Żywcu. – informuje asp, Krzysztof Pawlik, rzeczinik prasowy cieszyńskiej policji.

Komendant Powiatowy Policji w Żywcu mł.insp. Michał Łukasik wręczył puchary zwycięskim drużynom. Głównym organizatorem II Policyjnych Zawodów w Piłce Halowej był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KPP Żywiec.

 

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: ES

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: