Zwycięska Victoria, siatkarze pauzują już blisko miesiąc

Zawodniczki Victorii MOSiR Cieszyn stoczyły pięciosetowy bój w sobotni wieczór. Na parkiecie mieli się także pojawić siatkarze Talent Sferawent Cieszyn, ale ich spotkanie przełożono.
  • Z drugiego zwycięstwa w sezonie radowały się siatkarki Victorii MOSiR Cieszyn, które w sobotni wieczór, po pięciosetowej bitwie, pokonały zawodniczki z Wodzisławia Śląskiego. Gospodynie prowadziły w setach już 2:0, ale rywalki zdołały odrobić stratę. W kluczowym secie górą okazały się cieszynianki, które wygrały do 13 i przypisały sobie dwa punkty, awansując na piąte miejsce w ligowej tabeli - I Liga Śląska Kobiet

• Siatkarze już blisko miesiąc nie pojawili się na parkiecie. W sobotę zawodnicy Talent Sferawent Cieszyn mieli wybrać się do Częstochowy, ale spotkanie przełożono ze względu na liczne zachorowania w ekipie Michała Zająca. Przypomnijmy, iż Talent Sferawent Cieszyn plasuje się na drugim miejscu z kompletem czterech zwycięstw, a już w najbliższą sobotę czeka ich starcie z aktualnym liderem - KS Rudziniec - I Liga Śląska Mężczyzn