Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zuchowe Dobranocki

Chociaż epoka, gdy dzieci czekają na wieczorną dobranockę w telewizji już się skończyła, idea dobranocki wciąż jest aktualna. Namiestnictwo Zuchowe Hufca Ziemi Cieszyńskiej wyszło z ciekawą inicjatywą mającą na celu umilenie czasu najmłodszym. Do 23 maja 2020 codziennie o godzinie 20:00 ma być emitowana „Zuchowa Dobranocka”.

„Zuchowa Dobranocka” będzie emitowana na stronie Hufca Ziemi Cieszyńskiej w mediach społecznościowych (link tutaj) - Kochane Zuchy! Pewnie tak jak i my nie możecie doczekać się zuchowych zbiórek. Na to pewnie będziemy musieli jeszcze troszeczkę poczekać, ale żeby umilić wam ten czas, przygotowaliśmy dla was małą niespodziankę. „Zuchowe Dobranocki”, dzięki którym przypomnicie sobie prawo zucha, czyli jak być dobrym zuchem – wyjaśnia druhna Ala w zapowiedzi akcji.

Pierwsze nagranie jest już dostępne i dotyczy pierwszego punktu prawa Zucha, tytuł to „Zuch kocha Boga i Polskę”. Opowiada dh. Aneta Kubiak, drużynowa 76. Strumieńskiej Gromady Zuchowej „Kumate Żabki”. Kolejne nagrania będą pojawiały się codziennie do 23 maja o 20:00.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: