Zrób zdjęcie swojej rodzinie

Weź udział w konkursie fotograficznym i wygraj rodzinne wejściówki do Dream Parku w Ochabach oraz książki- zachęcają organizatorzy konkursu ''Familijna przygoda z książką''.

Konkurs "Familijna przygoda z książką" już ruszył. Od 2 stycznia do 16 kwietnia swoich sił mogą spróbować sympatycy fotografowania. Jedynym warunkiem jest zgłoszenie do konkursu zdjęcia, które przedstawiać będzie czytającą rodzinę. 

A jest o co walczyć. Zwycięzcy otrzymają rodzinne wejście do Parku Rozrywki i Edukacji Dream Park w Ochabach. Będą mogli korzystać ze wszystkich atrakcji na zasadach biletu Max Dream. Wśród nagród nie zabraknie również książek, ufundowanych przez Bibliotekę Miejską w Cieszynie i Bibliotekę Śląską w Katowicach. 

Konkurs ma zasięg wojewódzki. Kierowany jest do bibliotek publicznych i mieszkańców województwa śląskiego. W pierwszej kolejności do konkursu zgłaszają się biblioteki publiczne, które następnie promują przedsięwzięcie wśród mieszkańców (np. wieszają w swojej siedzibie plakat, udostępniają regulamin, zamieszczają informację na własnej stronie internetowej lub w innych serwisach).  Autorzy zdjęć dostarczają fotografie w wersji papierowej do wybranych, biorących udział w konkursie placówek bibliotecznych. Biblioteki natomiast przesyłają zebrane fotografie konkursowe na adres Biblioteki Miejskiej w Cieszynie. Na każdą z bibliotek przypada jedna nagroda, którą otrzymuje autor zwycięskiego zdjęcia. 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie fotograficznym "Familijna przygoda z książką" jest nadesłanie fotografii w postaci papierowej w formacie A4 obrazującej wspólne czytanie.  Fotografia powinna przedstawiać rodzinę: dzieci, rodziców, dziadków, pradziadków... podczas czytania. Na zdjęciu muszą znaleźć się minimum dwie osoby. 

Celem konkursu jest nie tylko kreowanie mody na czytanie, ale również wzmacnianie więzi rodzinnych.

 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją