Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zrób fotkę jesieni w Dębowcu

Jesień w naszym regionie w pełni. Jak mówią niektórzy, to najbardziej kolorowa pora roku. Dlatego też jesienną aurę lubią fotograficy. Gra barw i padających promieni słońca, to idealna chwila do uwiecznienia na zdjęciach.

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Dębowcu chce te zdjęcia zebrać i nagrodzić najlepsze w ramach konkursu: „Jesienne refleksy w Gminie Dębowiec”. 


To, że Dębowiec jest piękną miejscowością, doceniono już na szczeblu wojewódzkim. Ta gmina zajęła w tym roku drugie miejsce w konkursie na najpiękniejszą wieś województwa śląskiego. – Warto tu przyjechać, skorzystać z najlepszej na świecie solanki, podziwiać niezwykły krajobraz beskidzkich wzniesień. Widać stąd nie tylko Beskidy, ale nawet i Tatry. Na uwagę zasługuje też 260 hektarów stawów, które tworzą niezwykły klimat – mówi Tomasz Branny, wójt Dębowca.


Teraz warto tu przyjechać również po to, aby zrobić zdjęcie. Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji ogłosił bowiem konkurs na najpiękniejszą fotografię zrobioną w Gminie Dębowiec jesienią.


Na prace w ramach konkursu „Jesienne refleksy w Gminie Dębowiec” GOKSiT czeka do 14 listopada. Każdy z autorów może nadesłać maksymalnie do 3 fotografii. Zdjęcia muszą być w formacie JPG o wymiarach min 1200x1600 pikseli w plikach nie przekraczających 1MB, należy je nadsyłać na adres gok@debowiec.cieszyn.pl w formie załączników do listu elektronicznego, w którego treści należy podać: imię i nazwisko, adres autora, telefon kontaktowy, komentarz do zdjęcia, nazwę fotografowanego obiektu, miejsce wykonania zdjęcia.


Można je również osobiście złożyć na zewnętrznym nośniku pamięci USB w GOKSiT codziennie w dni robocze w godzinach od 7.30 – 15.30.


Prace oceni specjalistyczne jury. Wyniki i nagrodzone fotografie, będzie można znaleźć na stronie internetowej dębowieckiego ośrodka kultury.


KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: