Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zostań w domu – może pokolorujecie?

Na naszym portalu zamieściliśmy jakiś czas temu zbiór kolorowanek, które można wydrukować i pokolorować – wspólna zabawa może wypełnić czas kwarantanny. Polecamy wam zostać w domu i tak spędzić ten niełatwy czas.

Kolorowanie rozwija i odpręża. Tylko na OX.PL znajdziesz kolorowanki z regionu Śląska Cieszyńskiego. Tradycyjne stroje z naszego regionu, herby miejscowości, znane miejsca – to tylko kilka motywów kolorowanek, które przygotowaliśmy dla Was. Znajdziecie je pod adresem www.kolorowanki.ox.pl.

Może podejmiecie wyzwanie i dopasujecie kolory do odpowiednich fragmentów kolorowanek? Może wspólnie w ten sposób spędzicie popołudnie?
- Specjalnie z myślą o najmłodszych mieszkańcach Śląska Cieszyńskiego przygotowaliśmy kolorowanki gotowe do wydruku. Jak skorzystać z kolorowanek OX.PL? Wystarczy pobrać wybraną kolorowankę na komputer, wydrukować i do dzieła – mówi Przemysław Lose, redaktor naczelny Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

A może macie inne ciekawe pomysły na kwarantannę? Wysyłajcie do nas swoje fotki i pomysły na spędzenie tego niełatwego czasu. Wyślijcie je na redakcja@ox.pl.

redka

źródło: ox.pl
dodał: redaktor

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: