Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zostań sędzią piłkarskim!

Jeżeli marzysz o zrobieniu kariery na boisku, ale jako sędzia, to możesz zrobić już pierwszy krok w tym kierunku. Do 15 grudnia należy zapisać się na kurs.

Kolegium Sędziów Podokręgu Piłki Nożnej w Skoczowie prowadzi nabór kandydatów na sędziów piłki nożnej. Kurs będzie prowadzony w oparciu o materiały opracowane przez PZPN, UEFA i FIFA. Zajęcia będą miały formę wykładów, prowadzonych przez doświadczonych sędziów naszego Kolegium.

Nabór kandydatów skierowany jest także do czynnych zawodników, bo również oni mogą prowadzić spotkania. Nie można także zapomnieć o paniach, które też mogą zapisać się na kurs i pójść w ślady Magdaleny Figury.

Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą kurs, a także uzyskają pozytywną ocenę z egzaminów pisemnych i kondycyjnych, zostaną członkami Polskiego Kolegium Sędziów oraz nabędą uprawnienia sędziego próbnego, dzięki którym będą mogli sędziować mecze piłkarskie.

Zgłoszenia oraz wszelkie dodatkowe informacje dotyczące warunków uczestniczenia w wyżej wymienionym kursie można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu - 515 037 212. Termin zgłoszeń mija 15 grudnia.

 

mat. pras./AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: