Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zostań pisarzem z ... Pawłem Beręsewiczem

Biblioteka Miejska w Cieszynie - Oddział dla Dzieci ogłasza III EDYCJĘ MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU LITERACKIEGO z cyklu ZOSTAŃ PISARZEM Z ... Tegorocznym Mistrzem Konkursu jest znany i lubiany pisarz książek dla dzieci i młodzieży PAWEŁ BERĘSEWICZ.

Wyobraź sobie, że stajesz się bohaterem wyjątkowej książki, kolegą z innego miasta czy też państwa ... a może pięknym drzewem, ukochanym zwierzakiem …Opisz wierszem lub prozą swoje przeżycia, przygody, emocje. Twoja wyobraźnia może Cię zaskoczyć !!! 

Biblioteka Miejska w Cieszynie zachęca do udziału w Międzynarodowym Konkursie Literackim z cyklu ZOSTAŃ PISARZEM Z ... Pawłem Beręsewiczem pt. Śniłem, że jestem...

Przypomnijmy – w zeszłym roku finał międzynarodowego konkursu literackiego z cyklu Zostań pisarzem z... Renatą Piątkowską „W Cieszynie przysłowie nie zaginie”  był jedną z imprez towarzyszących XXI Świętu Trzech Braci. Wtedy literackie zmagania cieszyły się sporą popularnością, w tym roku z pewnością chętnych do udziału nie zabraknie.

Tegoroczny konkurs skierowany jest do uczniów i obejmuje dwie kategorie wiekowe. Pierwsza to szkoły podstawowe – klasy 4-6, druga - uczniowie klas gimnazjalnych. Praca powinna zawierać maksymalnie jedną stronę formatu A4. Każdą pracę należy oddać w dwóch wersjach: elektronicznej ( płyta CD ) oraz papierowej.

Biorąc udział w konkursie nie zapomnijmy dołączyć takich danych, jak: tytuł, nazwisko, imię i adres domowy autora, nazwa szkoły, wiek i klasa.  Przyjmowanie prac konkursowych zakończy się 23.03. 2012r.  Podsumowanie konkursu odbędzie się 02.06. 2012 r. w kawiarni NOIVA ( po stronie czeskiej ) w ramach II MIĘDZYNARODOWEGO TYGODNIA CZYTANIA DZIECIOM. 

Prace dostarczyć można osobiście do Oddziału dla Dzieci Biblioteki Miejskiej lub przesłać na adres: Biblioteka Miejska w Cieszynie Oddział dla Dzieci, ul. Głęboka 15. 43-400 Cieszyn

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: