Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zostań pilotem Jarosława Szei!

Wielkimi krokami zbliżamy się do jednej z najważniejszych imprez motosportowych w Polsce – Rajdu Barbórka. W imprezie wezmą udział bracia Szejowie, którzy mają dla wszystkich fanów nie lada gratkę!

Rajd Barbórka jest jedną z najważniejszych imprez motosportowych w naszym kraju. Tegoroczna rywalizacja w Warszawie przebiegnie w dniach 3-4 grudnia, a udział w niej już wcześniej zapowiedzieli bracia Szejowie z Ustronia. W tym roku przygotowali nie lada gratkę dla wszystkich fanów – każdy ma szansę ku temu, aby zasiąść na prawym fotelu Hyundaia i20 R5 i przejechać z Jarosławem Szeją jeden z odcinków specjalnych 59. Rajdu Barbórka.

Taka możliwość spotka zwycięzcę licytacji zorganizowanej przez Fundację Fascynujący Świat Dziecka, która potrwa do 2 grudnia. Przejazd odbędzie się 4 grudnia w Warszawie na odcinku specjalnym Autodrom Bemowo, tuż po zakończeniu rywalizacji sportowej na tej próbie. Zwycięzca zostanie też gościem VIP zespołu w strefie serwisowej, gdzie oprócz sportowych emocji będą czekały na niego różne atrakcje oraz strefa cateringowa.

- Bardzo się cieszę, że wspólnie z Fundacją Fascynujący Świat Dziecka i naszymi partnerami, dzięki przychylności Automobilklubu Polski, będziemy mogli zrealizować taki przejazd. Próba na Bemowie na pewno dostarczy mnóstwa emocji. Mamy tam przecież sekcję asfaltową i ogromną, słynną hopkę, która wprowadza na część szutrową – przyznaje Jarosław Szeja. - Serdecznie zapraszam wszystkich do licytowania przejazdu. Wspólnie możemy pomagać – możemy osiągnąć coś naprawdę świetnego! – dodaje.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: