Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zostały jeszcze 3 miejsca! Casting do musicalu 'Prześliczna wiolonczelistka' wciąż trwa

Ostatnia szansa na wzięcie udziału w przesłuchaniach do ''Prześlicznej wiolonczelistki''! Aktorki z całej Polski mogą przyjechać zaprezentować swoje zdolności wokalne i taneczne, ale może to mieszkanka Śląska Cieszyńskiego zostanie gwiazdą w Katowicach?

Centrum Kultury Katowice ogłasza drugi i ostatni już nabór do musicalu komediowego pt. "Prześliczna wiolonczelistka", opartego na repertuarze zespołu Skaldowie. Aktorki uzdolnione wokalnie i tanecznie będą mogły zaprezentować swoje wykonania piosenek Skaldów już 26 lipca od godziny 12:30 w Sali Grudniowej Centrum Kultury Katowice.

Wciąż poszukiwana jest aktorka do roli ciotki Anieli (wiek 45-55 lat, osoba energiczna, artystka, zwolenniczka New Age, wysportowana) – powinna ona przygotować na przesłuchanie piosenkę „Z całego serca życzę Ci”, a także dwie aktorki: do roli Katarzyny Figurskiej (przebojowa bizneswoman, pełna seksapilu) oraz Melanii (szczupła malarka; tzw. mimoza), które to muszą przygotować na występ utwór „Ktoś mnie pokochał”. Oprócz przygotowania wybranych piosenek Skaldów, organizatorzy proszą też o zabranie wygodnego obuwia i stroju do tańca na przesłuchanie.

Premiera musicalu odbędzie się już w październiku. Dodatkowe informacje pod nr telefonu: 666 024 601.

 

(red)

źródło: ox.pl/ mat. pras.
dodał: LB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: