Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zobaczcie drużynę Haliny jeszcze raz

Pamiętacie ich? Drużyna Haliny Mlynkovej gromadziła przed telewizorem w sobotnie wieczory, przez kilka tygodni grono cieszyniaków. Dziś (6.11.2011r.)znów będziemy mogli zobaczyć zespół Haliny Mlynkowej walczący o zwycięstwo.

Wszyscy fani zespołu Haliny Mlynkovej z „Bitwy na głosy” powinni dziś zasiąść przed telewizorami. Drużyna znanej wokalistki z Cieszyna, ponownie będzie wypełniać audycję telewizyjnej Dwójki.

Już o godz. 18.55 rusza program „Tak to leciało!” i właśnie tam Halina Mlynkova, wraz ze swoim zespołem stawi czoło muzycznej łamigłówce przygotowanej przez Macieja Miecznikowskiego, byłego kontrkandydata z teleturnieju, w którym regiony mierzyły się na głosy. Ostatecznie najlepszą została drużyna Piotra Kupichy z Katowic. Jednak zespół Haliny Mlynkovej przez długie tygodnie był bezkonkurencyjny, a widzowie właśnie na reprezentację z Cieszyna oddawali najwięcej głosów. 


Jak drużynie Haliny Mlynkowej pójdzie tym razem? Czy uda się wyśpiewać główną nagrodę w wysokości 150 tys. zł? Na co te pieniądze wydają reprezentanci Cieszyna? Na te pytania z pewnością znajdziemy odpowiedź w dzisiejszym odcinku. Początek 18.55 w TVP2.


KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: