Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zobacz jak powstaje ceramiczny dom z prefabrykatów keramzytowych - DZIEŃ OTWARTY Puńców koło Cieszyna

Szybciej niż tradycyjna budowa, bezpieczniej w przypadku kupna gotowego domu z rynku wtórnego. "DOM W CENIE MIESZKANIA" - możliwe jeśli myślisz o kupnie własnego mieszkania w budownictwie wielorodzinnym. Do tego profesjonalnie i kompleksowo bez żadnych kompromisów - dom ma być dostosowany do potrzeb przyszłych mieszkańców, a nie odwrotnie…

W tych kilku zdaniach praktycznie można podsumować filozofię Naszej firmy Abakon.
Od ponad 17 lat budujemy domy w technologIi, która jest połączeniem tradycyjnej budowy z nowoczesną prefabrykacją.

Dzięki zastosowaniu tej technologii, w której wybudowaliśmy i przekazaliśmy w ręce naszych klientów  już ponad 1100 domów.

Ściany domów nie wymagają wykonania tynków wewnętrznych i ich sezonowania - wystarczy wykonać cienkie gładzie. W tej technologii nie musisz wykonywać prac mokrych, które w znaczący sposób wpływają na czas budowy.
Na etapie prefabrykacji wykonane będą już podejścia pod instalację elektryczną i teletechniczną. Domy energooszczędne ich wyposażenie w optymalne systemy grzewcze i odnawialne źródła energii nie są dla nas tajemnicą, ponieważ nasi klienci dzielą się z nami swoimi obiektywnymi opiniami na temat urządzeń i rozwiązań jakie wprowadzili u siebie.

Naszą specjalnością są wygodne, funkcjonalne i zdrowe domy z keramzytu, budowane głównie według naszych autorskich Regularnych projektów.
W naszej ofercie są również takie projekty domów, które na Wasze życzenie modyfikujemy i dostosowujemy tak, by w pełni nadać takiej funkcjonalności pomieszczeń i rozwiązań wszystko po to, żeby w pełni dopasować dom do potrzeb przyszłych mieszkańców.

Jesteśmy dla Was na każdym etapie decyzji:
- czy dom czy też mieszkanie ?

- w jakiej technologii budowa i z jakimi rozwiązaniami ?

- budować dom teraz czy dopiero po zmianch w wymogach technicznych jakie wchodzą w 2021 roku?
- na co zwracać największą uwagę przy wyborze projektu...itd

Dlatego z naszym zespołem warto się spotkać  niezobowiązująco na "DNIU OTWARTYM" w czasie, którego będzie można zobaczyć technologię, rozwiązania techniczne i porozmawiać z naszymi doradcami - Oni zawsze służą pomocą, doświadczeniem. Dla nas nie ma dziwnych pytań a tym bardziej przy podejmowaniu tak ważnej decyzji jaką jest budowa domu.KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ NA DZIEŃ OTWARTY


Do zobaczenia :
Iwona Marszałek tel: 660 242 170
Agata Słowik tel: 508 303 464
Mateusz Marszałek tel: 883 132 354

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: red.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: