Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zobacz debiutancki wideoklip - 8 lat w Tybecie

Jak zapowiadaliśmy, dziś wieczorem ukazał się oficjalny klip zespołu 8 lat w Tybecie do utworu z debiutanckiej płyty ''Na zesłaniu''. Klip do utworu ''Ten czas'' został zrealizowany podczas koncertu na cieszyńskim rynku, 7 czerwca 2014 r., w ramach wydarzenia ''Uliczne Granie''

Strumieński zespół 8 lat w Tybecie zadebiutował na scenie jesienią 2005 roku, kiedy to w swoim początkowym, czteroosobowym składzie zagrał koncert w MGOK w Strumieniu. 8lwt grało wtedy głównie covery, a więc utwory "pożyczone" od innych wykonawców. Na przełomie lat, oprócz częstych zmian w składzie kapeli, zmieniał się również charakter wykonywanej muzyki. Członkowie zespołu stopniowo kierowali swoją twórczość w stronę surowych, ciężkich rockowych brzmień gitarowych, które dziś stały się ich wizytówką, o czym przekonać się można słuchając debiutanckiego mini albumu zespołu - płyty "Na zesłaniu".

- Rok temu szykowaliśmy się do prób przed wejściem do Magazine Studio gdzie planowaliśmy nagrać naszą pierwszą epkę. Rok później jesteśmy w zupełnie innym miejscu i właśnie dzielimy się z Wami pierwszym klipem do utworu z płyty "Na zesłaniu". – napisał na swoim oficjalnym Fanpage zespół.

Debiutancki klip za którego zdjęcia, montaż i produkcję odpowiada cieszyńskie Black Sun Studio zobaczyć można poniżej, a Wam jak się podoba? piszcie w komentarzach.


Pisaliśmy: 8 Lat w Tybecie: już w piątek premiera klipu do utworu 'Ten czas'

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: