Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zniszczoł znowu punktuje!

Aleksander Zniszczoł oraz Piotr Żyła zostali sklasyfikowani w trzeciej "10" podczas sobotniego konkursu Pucharu Świata w Rasnovie. Ze zwycięstwa radował się Stefan Kraft, a najlepszy spośród biało-czerwonych był Dawid Kubacki, który uplasował się tuż za podium.

Dzisiejszy konkurs okazał się wyjątkowy dla Aleksandra Zniszczoła, który w pierwszej serii uzyskał 94 m, co pozwoliło mu uplasować się na 24. miejscu, a to oznaczało dla niego czwarty konkurs z rzędu z awansem do rundy finałowej. 25-latek nie zanotował dotąd takiej serii w Pucharze Świata. W sobotnich zmaganiach zobaczyliśmy w akcji również Pawła Wąska, ale niestety, ustronianin nie zdołał przedostać się do czołowej "30", do której zabrakło mu 3 pkt.

Do drugiej serii, oprócz ww. Zniszczoła, awansował także Piotr Żyła. Wiślanin nie miał zbyt dużych szans, aby walczyć choćby o pierwszą "10", gdyż przy pierwszym skoku nie trafił na zbyt dobre warunki i na półmetku zmagań plasował się na odległej, 23. pozycji. 33-latek poprawił się o trzy metry - uzyskał 95 m - i przesunął się o dwie lokaty w górę. Zniszczoł nie nawiązał do pierwszej serii, ale pozwoliło mu to zachować zajmowaną pozycję - 24.

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-02-23 11:56:08
wyśmienity cwaniaczek: nawet jak bym teraz ubrał narty i bym skoczył to i tak bym był ostatni TAK JAK WIĘKSZOŚĆ TYCH UŁOMÓW ............................................................
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: