Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Znęcał się nad matką

Mieszkaniec Zebrzydowic pierwsze trzy miesiące Nowego Roku spędzi w areszcie. Mężczyźnie przedstawiono zarzut znęcania się nad osobą najbliższą

1 stycznia [policjanci z Zebrzydowic zostali powiadomieni o przemocy domowej, której miał się dopuszczać 22-latek wobec swojej matki.

- Będąc pod wpływem środków odurzających wszczynał awantury, podczas których agresywnie się zachowywał, wyzywał nią , szarpał, groził pozbawieniem życia. Mundurowi zatrzymali go w miejscu zamieszkania w pierwszy dzień stycznia zaraz po tym, jak po raz kolejny zaczął się awanturować. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi wystąpić do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego aresztu – informuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Sąd Rejonowy w Cieszynie przychylił się do wniosku i teraz domowy agresor najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-01-05 15:40:30
koszor: Zamiast matce być podporą i radością, ręce podnosi, młody ćpunek. Łopata do ręki i niech odśnieża, a nie w ciepłym więzieniu siedzi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: