Znasz oryginalną kobietę?

Na pewno jest niejedna wokół Ciebie. Uczynna, pomocna, nietuzinkowa, inspirująca... Kobieta Oryginalna. Zgłoś ją do konkursu ''Kobieta Oryginalna Śląska Cieszyńskiego 2016''. Nie przegap szansy i poślij formularz!

Trwa etap zbierania Waszych propozycji. Zgłoś swoją kandydatkę elektronicznie na adres kobieta@ox.pl, prześlij zgłoszenie w wersji papierowej drogą pocztową lub dostarcz osobiście do siedziby Organizatora na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej, 43 – 470 Istebna 68 oraz do siedzib ośrodków Kultury (adresy w regulaminie) w terminie do 26 stycznia 2018.

Jaka ma być Kobieta Oryginalna?
Kandydatką może być każda kobieta: koleżanka, przyjaciółka, sąsiadka, żona, córka, siostra, pani domu, bizneswoman, działaczka społeczno-kulturalna, która jest na swój sposób interesująca i wyjątkowa: elegancka, schludna, może artystka, lubiąca się ciekawie ubierać, sympatyczna, uśmiechnięta, miła, otwarta, bezinteresowna, pomocna itp., czyli oryginalna.

Zgłoś swoją kandydatkę!


Zdobywczyni tytułu Kobiety Oryginalnej Śląska Cieszyńskiego 2017 otrzyma statuetkę wykonaną przez mgr Justynę Łodzińską na Finałowej Gali 10 marca 2018 r. podczas Uroczystości z Okazji Dnia Kobiet w Istebnej i X Pokazu Mody Anny Drabczyńskiej w Hotelu/ Restauracji „Złoty Groń” o godz. 18.00.


W poprzednich edycjach tytuł Oryginalnej Kobiety Śląska Cieszyńskiego zdobyły:

red.

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją