Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Znani spikerzy w Wiśle

Kułaga, Magiera i Zimoch zadbają o sportową atmosferę podczas konkursu skoków narciarskich w Wiśle Malince, które odbędą się już w najbliższy piątek i sobotę.

Organizatorzy zawodów FIS Grand Prix w Wiśle po raz kolejny zadbali o dobrą zabawę wszystkich fanów zgromadzonych wokół skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Podczas tegorocznych konkursów kibiców rozgrzewać będzie duet Kułaga&Magiera, który już podczas zawodów Pucharu Świata dbał o atmosferę w Wiśle. Grzegorz Kułaga i Marek Magiera znani są przede wszystkim z tworzenia niezwykle gorącej atmosfery podczas meczów siatkówki. O najwyższy poziom emocji zadba także komentator Tomasz Zimoch, który będzie spikerem podczas konkursów FIS Grand Prix Wisła 2016.

Duet Kułaga&Magiera znany jest już kibicom skoków w Polsce Zagrzewali oni publiczność w Zakopanym podczas Pucharów Świata, a w Wiśle-Malince pojawili się pierwszy raz w ziemie zeszłego roku. Dodatkową atrakcją będą komentarze znanego i lubianego Tomasza Zimocha, którego kwiecisty język kochają chyba wszyscy.

Przypominamy, że kwalifikacje do konkursy odbędą się w czwartek, w piątek odbędzie się konkurs indywidualny, natomiast w sobotę drużynowy.

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-07-22 08:11:37
Przepierón: Skoczkowie też jacyś będą czy tylko outseiderzy ? \"Najlepsi\" kręcą reklamy i nie mają czasu na treningi i letnie zawody. Jak nie ma skoczków to trzeba przyciągnąć ludzi spikerami-wrzaszczkami.
2016-07-22 11:39:41
crank: Uff! Całe szczęście, że nie żadne Szaranowicze, Babiarze, Kurzajewskie. Bez względu na sort zawodników może być wesoło. W końcu są wakacje...
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: