Znamy finalistów Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Skoczów

W środę 19 września rozegrano mecze 1/2 półfinału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Skoczów.
W pierwszym spotkaniu RKS Cukrownik Chybie przegrał na własnym boisku z KS Beskid Skoczów 2:3 (2:1).
Bramki: R. Folek - 2 (20 i 35) - K. Adamek (26), Zaremski (60), M. Adamek (85)

W drugim meczu LKS Goleszów po 90 minutach remisował z LKS-em Beskid Brenna 2:2 (0:0). Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, więc sędzia zarządził konkurs rzutów karnych. Piętnaście 'jedenastek' zostało wykonanych prezycyjnie. Niestety dla gospodarzy, szesnasty karny egzekwowany przez Przemysława Kozyrę został wyłapany przez bramkarza Beskidu Adriana Cholewę. Tak więc Beskid wygrał w karnych 8:7 i awansował do finału.
Kibice gospodarzy mieli jednak za złe sędziemu, że w dogrywce nie podyktował rzutu karnego dla miejscowych.

Bramki dla Goleszowa: Wigezzy i Warzyczek
źródło: SRiWR "OLZA"