Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zmiany w organiacji ruchu w pobliżu cmentarzy

W pobliżu niektórych nekropolii w powiecie zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Obowiązywać będą od dziś (31.10) do 3 listopada.

Cieszyn

Wyłączony z ruchu zostanie prawy pas jezdni na ul. Katowickiej wzdłuż cmentarza komunalnego - przewidziano tam parking.

Skoczów, ul. Cieszyńska

Od skrzyżowania z ul. Kossak-Szatkowskiej do skrzyżowania z ul. Gołęszyców ruch będzie jednokierunkowy. Objazd dla aut jadących ze strony Cieszyna będzie poprowadzony ulicami: Gołęszyców, Górny Bór, Mickiewicza do ronda na ulicy Objazdowej.

Strumień, ul. 1 maja

Od skrzyżowania z ul. Powstańców Śląskich do skrzyżowania z ul. Pawłowicką będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy. yjazd z ulicy Zielonej i Młyńskiej będzie dopuszczony w prawo w kierunku ulicy Pawłowickiej.

Chybie

Od skrzyżowania u. Sportowej z ul. Lipową, do ul. Wyzwolenia także będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy.

Cieszyńska policja, która informuje o zmianach (LINK), apeluje także o bezpieczną jazdę i zachowanie ostrożności, także pieszych. - Ze szczególnym apelem zwracamy się do pieszych, odwiedzających groby bliskich, by korzystali z chodników, a w przypadku ich braku - z pobocza. Przed wejściem na jezdnię zachowajmy szczególną ostrożność i przechodźmy tylko w miejscach do tego wyznaczonych. Zachęcamy do używania elementów odblaskowych - zawsze. Pieszy w ciemnym ubraniu, po zmroku jest zauważany przez kierowcę z odległości około 30 metrów. To tyle ile przejeżdża jadący z prawidłową prędkością samochód przez niewiele ponad sekundę. Jeśli natomiast pieszy ma na swojej odzieży elementy odblaskowe, kierowca może dostrzec go już ze 150 metrów - piszą mundurowi.

KR/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: