Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zmiany na stanowiskach dowódczych Państwowej Straży Pożarnej w Cieszynie

Wczoraj ( 31 stycznia 2023 r.) w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Cieszynie odbyła się uroczysta zbiórka związana ze zmianami personalnymi na stanowiskach dowódczych w jednostkach ratowniczo-gaśniczych PSP.

Po przyjęciu meldunku o rozpoczęciu uroczystości przez Komendanta Powiatowego PSP w Cieszynie st. bryg. Damiana Legierskiego odczytano decyzje personalne. Mianowano na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Skoczowie st. kpt. Marka Szalbota, na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ustroniu mł. bryg. Michała Pokrzywę. Na stanowisko Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej w Skoczowie mianowano st. kpt. Adama Szlauera, który z dniem 1 lutego 2023 r. został przeniesiony z Komendy Miejskiej PSP w Jastrzębiu-Zdroju do pełnienia służby w tutejszej komendzie. Zaś na stanowisko Dowódcy Zmiany w Jednostce Ratowniczo- Gaśniczej w Ustroniu został mianowany st. kpt. Adrian Zygmański.

Podczas uroczystości miało miejsce również pożegnanie ze służbą w szeregach Państwowej Straży Pożarnej dowództwa JRG nr 2 w Skoczowie, którzy z dniem 31 stycznia 2023 r. przeszli na emeryturę. - Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Skoczowie bryg. Dariusza Walka oraz Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Skoczowie asp. sztab. Józefa Wojtyły.

Red/PSP Cieszyn

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: