Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Zmarła Dominika – dziewczynka, która zjednoczyła tak wiele osób

W poniedziałkowy wieczór odeszła Dominika Wyroba, dziewczynka, która zmagała się neuroblastomą IV stopnia z przerzutami. Pomoc w walce z chorobą zaoferowało wiele ludzi, niezapomniany koncert w Strumieniu i wiele innych inicjatyw pomogło w krótkim czasie zebrać ponad 919 tys. zł na jej leczenie w Barcelonie. Jednak nie udało się.


- Najukochańsza Córeczka Dominisia odeszła do Pana. Niech raduje się w niebie, bez cierpienia i bólu. Tak nam ciężko...To nie tak miało być... - napisała na swoim profilu facebookowym mama Dominiki.

Pomoc dziewczynce zintegrowała wiele osób. Wśród nich wyróżnić należy mieszkańców Strumienia, którzy dzielnie zbierali pieniądze na jej leczenie. Udało się i w szybkim tempie uzbierano kwotę potrzebną do wyjazdu na terapię. Krótko po Nowym Roku, Dominika udała się do Barcelony, gdzie miała na nią czekać terapia Dr Mora. Niestety stan dziewczynki był tak zaawansowany, że nadzieja na wyleczenie zgasła.

Wiemy, że nasza córeczka zjednoczyła wiele ludzi. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc - piszą pogrążeni w smutku rodzice dziewczynki.

Pogrzeb Dominiki odbędzie się w czwartek 6 lutego o godz. 10.00 w kościele parafialnym w Wiśle Małej. Dziś (środa) o godz. 17.00 odbędą się modlitwy w intencji zmarłej dziewczynki.

redka

źródło: ox.pl
dodał: redaktor

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-02-05 12:55:33
MILANELLO: Świec Panie nad JEJ duszyczka Wyrazy współczucia dla Rodziców i Rodziny
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: