Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zmarł Janusz Dziedzic - Radny Rady Powiatu Cieszyńskiego

1 stycznia 2021 roku Starostwo Powiatowe w Cieszynie poinformowało o śmierci Janusza Dziedzica – Radnego Rady Powiatu Cieszyńskiego i Kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Międzyświeciu.

W pierwszy dzień 2021 roku Starostwo Powiatowe w Cieszynie poinformowało o śmierci Janusza Dziedzica - Z ogromnym smutkiem i poczuciem wielkiej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci Janusza Dziedzica Radnego Powiatu Cieszyńskiego, Znakomitego Samorządowca, Kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Międzyświeciu, Dobrego, Życzliwego Człowieka. Składamy wyrazy głębokiego żalu, szczerego współczucia oraz słowa otuchy Rodzinie, Bliskim, Przyjaciołom, Współpracownikom, a także tym Wszystkim, którym szczególnie bliska była osoba śp. Janusza Dziedzica – przekazali Rada i Zarząd Powiatu Cieszyńskiego

Radny w połowie grudnia 2020 brał udział w wypadku samochodowym – jego stan od początku był poważny. Na stronach  samorządów i organizacji pojawiały się apele dot. oddawania krwi ze wskazaniem na samorządowca.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: