Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Zmarł Dariusz Kupczok „Stelak” i motocyklista SCI

13 grudnia w wieku 54 lat, zmarł Dariusz Kupczok "Kala" od lat związany z klubem motocyklistów "Stelaki", członek klubu Motocyklistki i Motocykliści SCI. Był nie tylko miłośnikiem motocykli, ale przede wszystkim działaczem społecznym, pracownikiem służby zdrowia, otwarty i dobry człowiek, z wielkim poczuciem humoru.

Dariusz Kupczok był wieloletnim pracownikiem Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego. Jego pasją były motocykle. Działał prężnie w klubie „Stelaki”. Udzielał się społecznie organizując nie tylko rozpoczęcia i zakończenia sezonów motocyklowych, ale również wiele innych wydarzeń dla społeczności motocyklistów z regionu oraz ich sympatyków. Z radością angażował się w różnego rodzaju akcje społeczne, organizując zbiórki pieniędzy m.in. na rzecz Hospicjum „Otwarte Drzwi”. Związany był również z grupą Motocyklistki i Motocykliści SCI.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy dziś wiadomość o śmierci naszego kolegi, przyjaciela, człowieka wielkiego poczucia humoru śp. Dariusza Kupczoka pseudonim "KALA". W służbie zdrowia przepracował prawie 30 lat, zmarł mając lat 54. Pogrążonej w żałobie rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom przekazujemy wyrazy naszego najgłębszego współczucia - czytamy na stronie Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego.

Mam smutną informację. Dziś odeszli od nas dwaj nasi koledzy Dariusz Kupczok i Mirosław Bronikowski. Niech latają po niebieskich autostradach – taką informację podała dziś (13.12) grupa Motocyklistki i Motocykliści SCI w mediach społecznościowych. Był wspaniałym kolegą i przyjacielem na którego zawsze można było liczyć, czy to radą, czy pomocą. Działał charytatywnie w grupie Motocykliści i Motocyklistki SCI - dodają przedstawiciele grupy. 

Pogrzeb odbędzie się w czwartek (16.12) o godz. 11:00 z Kościoła św. Marii Magdaleny na Cmentarz Komunalny w Cieszynie. 

 

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia.

Redakcja OX.PL

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-12-13 15:57:42
Gif: + Odpoczywaj w pokoju +
2021-12-13 15:59:44
gocha72: Niech aniołowie zawiodą cię do raju, A gdy tam przybędziesz, niech przyjmą cię męczennicy I wprowadzą cię do krainy życia wiecznego. Chóry anielskie niechaj cię podejmą I z Chrystusem zmartwychwstałym Miej radość wieczną.
2021-12-13 19:38:56
koszenila6: Darek był prawdziwie dobrym kolegą, miał cięty język ale przy tym tak radosny, że się udzielało. Dzięki za każdego "migacza".
2021-12-14 11:38:58
polo1970: LWG Kolego...
2021-12-16 09:01:41
Seba15: Spoczywaj w pokoju Darku. Szwagier
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: