Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Złoci Jubilaci...Pół wieku małżeństwa

50 lat w małżeństwie to jubileusz zasługujący na medal. W Dębowcu miała miejsce uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie parom, które obchodziły 50. rocznicę ślubu.  


Z uwagi na sytuację epidemiologiczną zamiast wspólnego świętowania połączonego z Dniem Seniora uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie miała skromniejszą formę.

Dla wyróżnionych tym szczęśliwym okazał się rok 1971. Wtedy powiedzieli sobie tak i podjęli trud życia we dwoje. I choć droga małżeńska, była często kręta i kamienista udało im się przeżyć wspólnie 50 lat.
Medale za długoletnie pożycie małżeńskie, w imieniu Prezydenta RP, naszym parom wręczył Wójt Gminy Dębowiec Pan Tomasz Branny, gratulując małżonkom wspólnie przeżytych lat oraz życząc kolejnych jubileuszy.
 
Jak informuje Urząd Stanu cywilnego w Dębowcu Pary małżeńskie obchodzące w 2021 roku jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego to:
 
Cienciała Janina i Roman z Dębowca
Kubicius Wanda i Stanisław z Dębowca
Szafarczyk Maria i Bolesław z Dębowca
Bojarska Barbara i Aleksander z Dębowca
Sikora Janina i Gustaw z Iskrzyczyna
Szczurek Zofia i Władysław z Kostkowic
Powada Jadwiga i Józef z Simoradza
Kajzar Wanda i Rudolf z Simoradza
Kliś Maria i Mieczysław z Simoradza

 

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-12-08 17:06:42
koszor: Wczoraj Bujok w Wiśle z Japońcami bez masek, dzisiaj Branny z sędziwymi jubilatami - i nikt nie nosi masek. To dla kogo te obostrzenia, skoro każdy wójt i burmistrz na drzwiach swoich urzędów plakaty o obowiązku noszenia wiesza?
2021-12-08 17:46:14
agnes34a: Sami sobie to robimy - że są obostrzenia i niestety będą jeszcze większe ;( Dlaczego nie maja maseczek. Powiem szczerze że na podstawie zdjęcia już powinny być mandaty...Dlaczego nie ma kontroli w naszych szkołach i kościołach? Jaka tam jest samowolka. W kościele połowa nie ma maseczek łącznie z ministrantami. A w szkole mojego dziecka żaden nauczyciel nie nosi maseczki.
2021-12-08 21:01:58
Kankee: To ten ,,gen buntu", a raczej ignorancji, wyparcia, buty, nieufności, zbytniej ufności, a może i głupoty??
2021-12-09 08:44:09
oxjas1: Polacy maja swojego wyjatkowego, cynicznego uzdrowiciela Lajze-Mejze od guru Kaczynskiego. On ich wszystkich wyleczy, masek i obostrzen nie potrzebuja ! Dla Jubilatow gratulacje.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: