Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Złap pracę, chwyć szkolenie

Dwudziestu pracodawców, firmy pośredniczące, a nawet Ochotnicza Straż Pożarna - z ofertami pracy i szkoleń tych instytucji będzie można zapoznać się na Targach Pracy, które w najbliższy piątek odbędą się w Skoczowie.
Od kilku lat Ochotnicze Hufce Pracy wspólnie ze skoczowskim stowarzyszeniem 'Mała Ojczyzna' organizują jesienne targi pracy. Te najbliższe już w piątek 4 października. Proponujemy szeroki wachlarz ofert – zapowiada Magdalena Bosacka pośrednik pracy ze Skoczowa. Przede wszystkim propozycje to pracy ale oferty edukacyjne i szkoleń.
 
Jak zaznacza Bosacka, targi są dla osób, które poszukują konkretnego zawodu, ale to tez świetna okazja dla młodzieży, która jeszcze się uczy, by, zanim wejdzie na rynek pracy, próbowała już swoich sił w rozmowie z pracodawcami.
 
Chodzi o takie obycie, oswojenie się z widokiem pracodawcy, będzie możliwość przeprowadzenia pierwszej rozmowy, ale też wyszukanie dla siebie innej alternatywy w postaci szkolenia, rozwoju czy spędzania wolnego czasu. - dodaje pośrednik pracy. Dlatego pojawią się również strażacy z OSP, którzy zachęcać będą młodzież do wstąpienia w ich szeregi.
 
Targi pracy potrwają od godziny 10-13. Koniecznie trzeba, wybierając się na nie, przynieść swoje CV - i to w kilku egzemplarzach Pracodawcy już na miejscu będą przeprowadzali rekrutację, warto od razu zrobić dobre wrażenie.
 
 
 
 
Jak dodaje Bosacka, oferty pracy dotyczą głównie powiatu cieszyńskiego oraz bielskiego. Targi Pracy odbędą się w piątek w sali Miejskiego Centrum Kultury, przy ulicy Targowej w Skoczowie.
 
Jan Bacza
źródło: OX.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: