Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Złap bilet na kabaret!

Nie szturmujcie bram galerii, wystarczy parę kliknięć, by je dostać. Co? Bilety na niesamowity występ kabaretu 'Pod Wyrwigroszem'. Już za tydzień wystąpi na deskach cieszyńskiego teatru.

Już za rok XXV lecie! Pora zaprosić Państwa na wigilię tego zdarzenia. Bo przecież wigilia to najbardziej oczekiwany fragment Świąt… Skąd tytuł: „Tra ta ta ta”? Nie wiadomo. Jedno jest pewne: nowy program „Kabaretu pod Wyrwigroszem” tego nie wyjaśni! Za to w trakcie prawie dwugodzinnego spektaklu można się spodziewać błyskotliwej pogadanki o napojach wyskokowych, finezyjnego szmoncesu oraz świeżego spojrzenia na toruńską geotermię! Nie zabraknie aktualności. Całość zaserwowana w jadowitym, dowcipnym sosie. Zapraszamy!
Kabaret Pod Wyrwigroszem – grupa zasłużenie ciesząca się mianem jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów! Została założona w październiku 1990 r. z inicjatywy Maurycego Polaskiego i Łukasza Rybarskiego, absolwentów PWST w Krakowie. Zespół uzupełniają Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski oraz współpracujący z kabaretem Tomasz Olbratowski – dziennikarz i satyryk. Kabaret Pod Wyrwigroszem to wybuchowa mieszanka wielu gatunków teatralno-muzycznych.

Kabaret Pod Wyrwigroszem – z nowym programem „Tra ta ta ta” wystąpi 2 grudnia w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie godz. 19:30. Bilety w cenie : 45 zł, 55 zł, 65 zł dostępne są w kasie teatru i on-line na platformach kupbilecik.pl, biletynakabarety.pl, kabaretowebilety.pl

Możecie je zdobyć i na portalu Ox.pl. Wystarczy, że napiszecie e-maila na adres konkurs@ox.pl
Podajcie swoje dane (imię, nazwisko, miejsce zamieszkania oraz telefon) w tytule wiadomości wpiszcie KABARET. Do zdobycia dwie podwójne wejściówki. Kto pierwszy, ten idzie na kabaret!

Bilety otrzymują Pani Joanna z Cieszyna i Pan Paweł z Pruchnej. Gratulujemy!

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: